MMA PLNajnowszeMMABartosz Szewczyk wygrywa w Abu Dhabi! Polak zakończył walkę przed czasem! [WIDEO]

Bartosz Szewczyk wygrywa w Abu Dhabi! Polak zakończył walkę przed czasem! [WIDEO]

Mamy bardzo dobrą wiadomość. Nasz reprezentant Bartosz Szewczyk (7-2-1) odnotował ważne zwycięstwo w zawodowej karierze. Polak pierwszy raz bił się poza granicami ojczyzny. Szewczyk wystąpił na gali UAE Warriors 45 w Abu Dhabi, gdzie zakończył pojedynek przed czasem.

Szewczyk

Jest to mocne tempo Szewczyka, bowiem dzisiejszy start był czwartym w tym roku. Zawodnik młodego pokolenia zaczął od przegranej splitem z aktualnym championem FEN – Marcinem Łazarzem. Na 46 edycji był remis z Łukaszem Klingerem. W wakacje zaś Bartosz pokazał się z bardzo efektownej strony, gdy pod koniec pierwszej odsłony znokautował bardziej doświadczonego Edersona Cristiana Macedo.

Wydaje się, że Bartosz jest bardzo blisko mistrzowskiej szansy w Fight Exclusive Night. Niewykluczone, że w przyszłości dojdzie do rewanżu z Łukaszem Klingerem, aby zmazać wrażenie z wyniku ich pierwszego starcia.

Szewczyk zwycięża przed czasem!

Bartosz Szewczyk (7-2-1) dziś w Abu Dhabi na gali UAE Warriors 45 odnotował ważne zwycięstwo. Polak w drugiej odsłonie zastopował reprezentanta Białorusi – Artem Zemlyakova (4-1-1). Szewczyk stoczył swoją pierwszą walkę zawodową poza granicami ojczyzny.

Tak Polak zakończył walkę przed czasem:

https://twitter.com/Arkadiu06183745/status/1714380192880218374
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis