MMA PLNajnowszeKSWBartłomiej Kopera o rywalu na XTB KSW 96 w Łodzi: Poprzeczka postawiona jest wysoko

Bartłomiej Kopera o rywalu na XTB KSW 96 w Łodzi: Poprzeczka postawiona jest wysoko

Bartłomiej Kopera po latach wraca do Federacji KSW. “Małpa” na oficjalnej stronie KSW wypowiedział się o swoim rywalu, z którym zmierzy się na nadchodzącej coraz większymi krokami gali XTB KSW 96 w Łodzi.

Bartłomiej Kopera o rywalu na XTB KSW 96

Kopera w jednej z najciekawiej zapowiadających się walk gali XTB KSW 96 w Łodzi skrzyżuje rękawice z Dawidem Śmiełowskim.

Na oficjalnej stronie KSW, “Małpa” komplementował swojego najbliższego rywala.

Bilety w sprzedaży na eBilet.pl

Bartłomiej Kopera o rywalu na XTB KSW 96 w Łodzi: Poprzeczka postawiona jest wysoko

“Małpa” nie ukrywa, że rywal z którym skrzyżuje rękawice to czołówka KSW, ale jednocześnie cieszy się z możliwości rywalizacji z tego typu zawodnikiem:

“Wydaje mi się, że jak na powrót, poprzeczka postawiona jest wysoko. Dawid jest niebezpieczny. Ma rekord 10-1. Co prawda w kategorii niżej, ale jest to zawodnik rankingowy, więc ta walka dużo mi daje. Nie mogę się doczekać. Kocham się bić. Kocham walczyć. Chcę wygrać. Czy zrobię to w stójce, czy w parterze, nie ma znaczenia. Uważam, że mam argumenty w obu płaszczyznach, co powinno przemawiać na moją korzyść.

 Nie mogę się doczekać tego powrotu, szczególnie, że dojdzie do niego u mnie w mieście. To jest dla mnie dodatkowa motywacja. Miałem walczyć wcześniej, ale jak usłyszałem o gali w Łodzi, to poprosiłem, aby mój powrót był przełożony właśnie na to wydarzenie. Ułatwia to logistycznie sprawę, ponieważ zrzucam bardzo dużo kilogramów i w Łodzi łatwiej mi to zrobić, a po drugie, cieszę się, że moi kibice i rodzina nie będą musieli jechać wiele kilometrów, aby obejrzeć moją walkę.”

https://www.kswmma.com/news/5149

A Wy na kogo stawiacie w tym pojedynku? Czy walkę tę wygra Kopera czy Śmiełowski?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis