MMA PLMMABardzo bolesna kontuzja zawodnika MMA: Doktor powiedział, że nie stracę możliwości posiadania dzieci!

Bardzo bolesna kontuzja zawodnika MMA: Doktor powiedział, że nie stracę możliwości posiadania dzieci!

Młody prospekt Christian Lohsen (9-2) nie miał szczęścia w ostatnim czasie. Mowa o bolesnej kontuzji, której doznał podczas jednego z treningów. Tuż po operacji 26-latek w mediach społecznościowych postanowił skomentować całą sytuację.

“Hollywood” w 2019 roku próbował dostać się do największej organizacji na świecie. Amerykanin wystąpił na Contender Series, gdzie przegrał jednogłośną decyzją sędziów z JJ Okanovichem. Christan w tym roku stoczył jeden pojedynek w organizacji PFL, gdy pokonał Jonasa Floka.

Lohsen: Jeśli uderzysz mnie w moje ostatnie jądro…

Christian Lohsen podczas jednego z treningów doznał bolesnej kontuzji. Potrzebna była natychmiastowa operacja.

Wczorajsza noc była ciężka. W wypadku podczas treningu pękło mi lewe jądro. Musiałem je chirurgicznie usunąć. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi dostać się do szpitala. Odpoczywam w domu, operacja poszła dobrze. Doktor powiedział, że nie stracę przez to testosteronu, ani możliwości posiadania dzieci. Jeśli stracę drugie jądro, to już inna historia. Więc od teraz, jeśli uderzysz mnie w moje ostatnie jądro, nie będziemy przyjaciółmi.

Zobacz także:

Legendarny Zbigniew Rybak o walce w MMA: Ja jestem człowiekiem honoru! Widzieliście?

W dzisiejszych czasach im bardziej sport jest krwawy i brutalny tym bardziej zyskuje na popularności. Najlepiej jest to widoczne po organizacjach takich jak np. Punchdown która organizuje walki polegające na okładaniu się po twarzach bez możliwości obrony. Widać to również po świeżej organizacji organizującej walki na gołe pięści, mowa oczywiście o The War.

Były pretendent do pasa rozwiązuje kontrakt! KSW traci topowego zawodnika! Co wy na to?

Patrik Kincl przestał być zawodnikiem KSW! Informację przekazał menadżer zawodnika – Artur Gwóźdź w programie Oktagon Live.