MMA PLMMA AttackBakocević zapowiada przed walką: Mogę znokautować Mateusza Murańskiego, a potem jego ojca! 

Bakocević zapowiada przed walką: Mogę znokautować Mateusza Murańskiego, a potem jego ojca! 

Vaso Bakocević nie jest przyzwyczajony do roli ulubieńca kibiców. Zwykle “Psychopata” wychodzi do walki z nastawieniem, że jest sam przeciw wszystkim, a tym razem dostaje od polskich kibiców mnóstwo pokrzepiających wiadomości z prośbami o znokautowanie kontrowersyjnego freak-fightera Mateusza Murańskiego, z którym zmierzy się jutro na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena. – Nie obchodzi mnie, czemu tak go nienawidzą. Znokautuję go na 1000 procent. To dla mnie kawał mięsa, rozerwę go na strzępy – zapewnia 33-letni Bakocević.

Murański

Mateusz Murański (MMA 4-2) dość nieoczekiwanie podjął się największego wyzwania w dotychczasowej przygodzie ze sportami walki. W sobotę 24 września na gali MMA Attack 4 w Będzin Arena popularny freak-fighter znany z występów w Fame MMA zmierzy się z zawodowcem mającym na koncie ponad 60 pojedynków. Ta walka jest możliwa dzięki uprzejmości federacji Fame MMA, która zgodziła się na występ “Murana” w MMA Attack.

– Widzę, że w Polsce nienawidzi się tego Murańskiego. Cały czas dostaję wiadomości, że mam się go ostatecznie pozbyć. Nie jestem przyzwyczajony do bycia tym dobrym. Wolę, jak ludzie rzucają we mnie butelkami. To zdejmuje ze mnie całą presję, mogę wyjść z wolną głową i rozbić komuś łeb. Tym razem będzie odwrotnie, bo hala stanie za mną – martwi się 33-letni Vaso Bakocević. – Mam już na koncie tyle wojen, że tak naprawdę nie ma dla mnie znaczenia, kto mi kibicuje, a kto nie. Kiedy na niego patrzę, widzę kawał mięsa. Chcę go rozszarpać albo to on mnie rozszarpie. Trzeciej opcji nie ma!

– Słyszałem, że jego ojciec jest szalony i też walczy w klatce. Mogę się z nim bić zaraz po tym, jak jutro znokautuję mu syna. Jeśli myślicie, że Stary Muran jest szalony, to znaczy, że nie spotkaliście jeszcze mojego ojca. On nie walczy, ale jest naprawdę popier******. Słuchajcie, ja nie mam problemu z uderzeniem starszego gościa. Jeśli ojciec Murana będzie do mnie startował, to mu przywalę. Może próbować. Ja biję się z każdym! Muran, idę po ciebie. Nic ci nie pomoże, a twój stary może oberwać tak samo jak ty, więc lepiej do mnie nie startujcie – kończy “Psychopata”.

Pełna karta walk gali MMA Attack 4:

9. Walka wieczoru w wadze ciężkiej (do 120 kg):
Adam “Siwy” Wieczorek (10-2) vs Oli “The Spartan” Thompson (21-15)

8. Co-main event w kategorii open:
Mateusz “Muran” Murański (4-2) vs Vaso “Psychopath” Bakocević (42-23-1)

7. Walka w wadze superciężkiej (+120 kg):
Zuluzinho “Little Zulu” (12-11) vs Serigne Ousmane Dia “Bombardier” (3-1)

6. Walka K-1 bez limitu wagowego:
Artur “Kornik” Sowiński (22-14) vs Piotr “Bubu” Ćwik

5. Walka w wadze średniej (do 84 kg):
Łukasz Stanek (9-7) vs Henry “Herculeez” Fadipe (10-9-1)

4. Walka w wadze średniej (do 84 kg):
Tomasz Jakubiec (10-4) vs David Ramires (8-5)

3. Walka w umownym limicie do 86 kg:
Robert Bryczek (13-5) vs Mateusz “Pająk” Strzelczyk (11-12-1)

2. Walka bokserska w umownym limicie do 75 kg:
Filip Bątkowski (4-1) vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak (5-2)

1. Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
Krystian Blezień (6-3) vs Mateusz Makarowski (7-5-1)

Śledź MMA Attack:
www.mma-attack.pl
www.facebook.com/ATTACKMMA
www.instagram.com/mmaattack

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Szpilki z Załęckim: Miałeś się nie tłumaczyć, a pierniczysz jak potłuczony! Widzieliście?

To nie koniec! Na instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. ”Bad Boy” postanowił zareagować na wpis ”Szpili” na instagramie, a wtedy doszło do dyskusji.

Kamiszka komentuje wymianę zdań Szpilka – Załęcki i zwraca się do Denisa: Daliście się oszukać! Co wy na to?

Bardzo ostro dzieje się w internecie po walce Artura Szpilki z Denisem Załęckim na High League 4. Teraz w dyskusję włączyła się narzeczona “Szpili” Kamila Wybrańczyk. Kamiszka skomentowała wszystko na swoim Instagramie, nie brakuje mocnych słów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis