MMA PLFENBajor przegrywa z Kitą! Zawodnicy kategorii ciężkiej starli się na słowa!

Bajor przegrywa z Kitą! Zawodnicy kategorii ciężkiej starli się na słowa!

Szymon Bajor przegrywa z Michałem Kitą. Przynajmniej w walce na słowa, do której doszło przy okazji ostatniego programu Koloseum na Polsat Sport. Zawodnicy wagi ciężkiej byli gośćmi Łukasza Jurkowskiego i Pauliny Zahorskiej.

Starcie Bajora z Kitą jest przedmiotem debaty na jednej z najbliższych gal FEN. Konfrontację tych zawodników chcą zobaczyć kibice i właściciele Fight Exclusive Night. Wydaje się jednak, że do niej, niestety nie dojdzie.

Bajor przegrywa z Kitą!

W programie Koloseum skonfrontowano obu zawodników. Na razie na słowa, ale z tej wymiany zdać Szymon Bajor wyszedł jako ten, który przyznał, że Kita jest od niego lepszy:

“Całą tę sytuację rozpoczął Szymon, który powiedział, że nie chce się ze mną bić, ale jeśli taka będzie wola moja i włodarzy federacji FEN, to on podejmie wyzwanie. Ja w marcu powiedziałem, że jeśli moje warunki będą zaakceptowane – a zostały – to jestem i mogę z nim walczyć. – zaczął Kita.

Szymon Bajor odpowiedział na te słowa “Masakry”:

“Nie chcę walczyć z Michałem, ja decyzję już podjąłem z moim sztabem trenerskim i do tej walki nie dojdzie. Więc te hejty w moją stronę nie są potrzebne… Nie jest jeszcze czas na tę walkę, Michał wchodzi do organizacji, niech udowodni coś, niech pokaże swoje możliwości. Później nie widzę problemu, żeby powalczyć, ale najpierw, Michał, przyjdź i pokaż, że zasługujesz na walkę. Zarzucasz mi, że się boję…” – przyznał.

Dalej było już znacznie mocniej. Kita zarzucił Bajorowi strach przed konfrontacją, a ten przyznał, że “Masakra” jest od niego lepszym zawodnikiem:

“To są twoje wykręcenia. Po prostu wiesz, co się stanie, jak do naszej walki dojdzie. Konkretnie: albo się ze mną bijesz, albo nie. Albo masz jaja i jesteś facetem, albo jesteś zwykłą pi…, a nie zawodnikiem.” – kontynuował Kita.

“Jeżeli ma ci to sprawić przyjemność, to mówię to na antenie: jesteś lepszy ode mnie w sparingach, super. Jesteś mega zawodnikiem, uważam, że jesteś w czołówce wagi ciężkiej w Polsce. A to, że się boje? Wychodząc do każdej walki boję się boje, ale strach mnie nie ogranicza.” – skwitował Bajor.

Cała rozmowa zawodników w programie Koloseum do sprawdzenia -> TUTAJ

ZOBACZ TAKŻE:

Wraca MMA w Polsce.

Polskie organizacje powoli próbują wracać do działania.Jeszcze w maju swoją galę zorganizuje Babilon MMA.

Andrzej Grzebyk przenosi się do KSW

Były podwójny mistrz organizacji Fight Exclusvie Night znalazł nowego pracodawcę. Grzebyk w najbliższych dniach podpisze kontrakt z Federacją KSW.