MMA PLPrime Show MMABagieta znów zrobił show na konferencji PRIME SHOW MMA! Jest nowym ulubieńcem fanów!

Bagieta znów zrobił show na konferencji PRIME SHOW MMA! Jest nowym ulubieńcem fanów!

Bagieta to postać, która budzi coraz to większe zainteresowanie. Jego walka na PRIME SHOW MMA 2 okazała się strzałem dziesiątkę. Bagieta w najbliższą sobotę w Gdyni zmierzy się z Janem ”Pacio” Pateckim, gdzie jest wzajemny szacunek. Mimo wszystko Bagieta robi show na konferencjach czy chociażby na programie ”Zadyma”.

Bagieta

W walce wieczoru zobaczymy starcie doświadczonego Normana ”Stormina” Parke z powracającym Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. Trzeba przyznać, że takie zestawienie równie dobrze mogłoby się odbyć w największej organizacji w naszym kraju – KSW.

W tak zwanym co-main evencie Damian Zduńczyk stanie ponownie przed szalonym wyzwaniem. Tym razem czeka go starcie z ogromnym jeśli chodzi o wagę – ”Bomardierem”, który jest mistrzem senegalskich zapasów. ”Stifler” był zaskoczony, gdy zobaczył wczoraj rywala na konferencji. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” stwierdził, że Senegalczyk jest jeszcze większy.

Bagieta robi show!

Tak było podczas wczorajszej konferencji PRIME SHOW MMA 2, która już w sobotę odbędzie się w Gdyni. W pewnym momencie Bagieta ponownie ruszył w stronę Jasia Kapeli.

Były też takie sytuacje:

Zobacz także:

PRIME SHOW MMA 2: Marcin Wrzosek zastąpi Reda i zmierzy się z ogromnym Kaluskim! Co wy na to?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! Parę dni temu informowaliśmy was, że Ernest Ivanda wylądował w szpitalu. ”Red” usłyszał diagnozę – udar niedokrwienny mózgu. Tym samym jego start i walka z Piotrem Kaluskim nie jest możliwa. Nowym przeciwnikiem ”Ochroniarz Oszusta z Tindera” został… Marcin Wrzosek! Trzeba przyznać, że jest to prawdziwy freak fight.

PRIME 2: Doszło do pierwszego face to face Bombardiera ze Stiflerem! Tu jest wielka różnica! Widzieliście?

To będzie prawdziwy freak fight! W tak zwanym co-main evencie zobaczymy starcie Damiana Zduńczyka z Serigne Ousmane Dią. ”Stifler” postanowił, że dziewiątego lipca stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że w tym pojedynku będzie ogromna różnica kilogramów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis