MMA PLPrime Show MMABagieta zdradził, ile wynosi jego dług! Jaką kwotę ma do spłaty?

Bagieta zdradził, ile wynosi jego dług! Jaką kwotę ma do spłaty?

Bagieta gościł w programie “Aferki” prowadzonym przez Boxdela i Ulfika. Zawodnik PRIME SHOW MMA wypowiadał się na wiele tematów. Jednym z nich był dług Michała Gorzelańczyka. Pogromca Jana Pateckiego zdradził, ile pieniędzy musi jeszcze spłacić.

Bagieta zdradził, ile wynosi jego dług! Jaką kwotę spłaca?
Foto: Aferki

Wcześniej pisaliśmy już o innych wypowiedziach Bagiety w “Aferkach”. Wspomnieliśmy m.in. o “pojedynku” Boxdela i Don Kasjo na donate’y dla zawodnika PRIME SHOW MMA. Warto przeczytać także słowa Gorzelańczyka o tym, co zmieniłby, jakby został prezydentem Polski (zobacz więcej).

Bagieta zdradził, ile ma długu

Kolejną sprawą, jaka została poruszona w środę był dług “Bagietsona”. Ten przyznał się, ile ma pieniędzy do spłacenia:

70 tysięcy złotych. Miesięcznie płacę kwotę i odciągają mi z banku. Mam kilka małych rat. To nie jest zbite w jedno. To jest około 1200 zł miesięcznie.

– powiedział na wizji.

Trzeba przyznać, że ta kwota może pomniejszyć się tuż po programie, ponieważ ustalono, że wszystkie donate’y pójdą na konto Bagiety. Łącznie uzbierano około 30 tys. złotych.

Przypomnijmy, że na gali PRIME SHOW MMA 2 Michał Gorzelańczyk zmierzył się z Janem Pateckim, kuzynem członka “Ekipy Friza” Jakuba Pateckiego. Bagietson zaliczył udany występ. Rozprawił się z rywalem poprzez duszenie zza pleców. Zwycięzca nie ukrywa, że najbardziej zależy mu na walce z Norbertem “Disem” Gierczakiem oraz Jasiem Kapelą.

Ponadto gala PRIME SHOW MMA 3 już 1 października w Radomiu. Całkiem możliwe, że podczas wydarzenia Gorzelańczyk ponownie wskoczy do klatki.

Wycinek z programu “Aferki” dostępny jest poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis