MMA PLGLORYBadr Hari z szacunkiem o Wrzosku: On tak czy inaczej będzie zwycięzcą!

Badr Hari z szacunkiem o Wrzosku: On tak czy inaczej będzie zwycięzcą!

Dużymi krokami zbliża się bój wagi ciężkiej na światowym poziomie. Nasz reprezentant Arkadiusz Wrzosek już czwartego września stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Wrzosek podczas Glory 78 zmierzy się z legendą – Badrem Harim (106-15, 92 KO).

Marokańczyk zaskoczył wszystkich swoją dyspozycją w starciu mistrzowskim. Hari sprawił wielkie trudności aktualnemu mistrzowi – Rico Verhoevenowi. Holender ostatecznie wygrał na początku trzeciej rundy. 36-latek doznał kontuzji nogi.

Badr w poprzednim roku stoczył jedną walkę. Hari w trzeciej rundzie musiał uznać wyższość świetnego Benjamina Adegbuyi.

Badr Hari o Wrzosku: Może przegra, ale da świetną walkę?

Badr Hari (106-15, 92 KO) podczas konferencji prasowej z szacunkiem wypowiadał się o swoim najbliższym przeciwniku. Marokańczyk wrócił pamięcią do początków swojej kariery.

Może przegra, ale da świetną walkę? On tak czy inaczej będzie zwycięzcą, nawet jak przegra. Czy stanie się to w pierwszej, drugiej rundzie czy decyzją, on już jest zwycięzcą. (…) Walczyłem kiedyś z Aleksiejem Ignaszowem. Miałem może 17-18 lat i ważyłem 85-86 kg. Wszyscy mówili mi że jestem szaleńcem. Tak, znokautował mnie w trzeciej rundzie. Po tym jednak wszyscy mnie pamiętali, że to był znakomity pojedynek. W ten sposób właśnie postrzegam mojego przeciwnika.

Doszło też do pierwszego face to face:

Zobacz także:

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę! W przeszłości walczył z Janem Błachowiczem! Zaskoczeni?

Ronaldo Jacare Souza kończy karierę w MMA! Brazylijczyk oficjalnie ogłosił już swoją decyzję! Ostatnie walki “Aligator” toczył w organizacji UFC.

High League 1: Widz postanowił zwyzywać Bonusa BGC! ”Ja bym poprosił telefon tego gościa!” Oglądaliście?

Podczas programu pytania również zadają fani/widzowie i nie zawsze będą one przychylne głównym bohaterom. Tak też było podczas wczorajszej ”Rundki’. Jeden z widzów postanowił zwyzywać ”Bonusa BGC”.