MMA PLGLORYBadr Hari wraca na ring już we wrześniu! Przeciwnikiem były zawodnik KSW!

Badr Hari wraca na ring już we wrześniu! Przeciwnikiem były zawodnik KSW!

Doświadczony i legendarny Badr Hari stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji kick-boxingu na świecie. Marokańczyk już dziewiątego września na 88 edycji skrzyżuje rękawice z byłym zawodnikiem KSW – Jamesem McSweeney’em. Wspomnianą walkę ogłoszono na wczorajszym evencie w Niemczech.

Hari

”The Hammer” w KSW stoczył trzy pojedynki – z czego tylko raz wyszedł zwycięsko. Miało to miejsce w Anglii, gdy po dwóch minutach i 13-sekundach poddał Marcina Różalskiego. Brytyjczyk w największej organizacji w naszym kraju walczył również z Karolem Bedorfem oraz Thiago Silvą. Warto przypomnieć, że 42-latek w Dublinie miał zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim – ostatecznie walka została odwołana.

James ma za sobą jedną walkę w organizacji Glory. Miało to miejsce w październiku 2021 roku, gdy w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Gokhana Saki.

Znamy szczegóły kolejnej walki Badra Hari!

Badr Hari dokładnie dziewiątego września stoczy swój kolejny pojedynek w Glory. Marokańczyk na 88 edycji skrzyżuje rękawice z weteranem Jamesem McSweeney’em.

Hari ostatni pojedynek odnotował pod koniec poprzedniego roku, gdy przegrał na punkty z Alistairem Overeemem. Holender wpadł na dopingu, więc zmieniono wynik na NC (walka nieodbyta). Wcześniej Badr dwukrotnie skrzyżował rękawice z naszym reprezentantem Arkadiuszem Wrzoskiem.

Zobacz także:

PRIME 5: Wiemy z kim Don Kasjo zmierzy się w main evencie! Będziecie zaskoczeni! Widzieliście?

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się piąta edycja PRIME SHOW MMA. W tym momencie został ogłoszony main event, w którym zobaczymy popularnego Kasjusza Życińskiego. ”Don Kasjo” w formule bokserskiej zmierzy się z pro sportowym zawodnikiem. Tym samym były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” będzie chciał ponownie pokazać jakie umiejętności posiada!

Weteran UFC następnym przeciwnikiem ”Don Diego” w GROMDZIE? Grabowski komentuje!

Trzeba przyznać, że mogłoby to być ciekawe! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY tuż po gali zdradził kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Mateusza Kubiszyna w następnych starciach na gołe pięści. ”Don Diego” kontra były zawodnik UFC? Kto wie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis