MMA PLGROMDA”Bad Boy” gotowy na GROMDE: Nie obawiam się nikogo ani na ringu, ani poza nim! [WIDEO]

”Bad Boy” gotowy na GROMDE: Nie obawiam się nikogo ani na ringu, ani poza nim! [WIDEO]

Już w najbliższy piątek odbędzie się trzecia edycja Gromdy. Poznamy finalistę pierwszego turnieju, a w stawce 100 tysięcy złotych. Już w tym momencie starcie Krystiana ”Tysona” Kuźmy z Mateuszem Kubiszynem zapowiada się znakomicie. Wygra doświadczenie czy nieustępliwość i mordercza siła? 

Warto również wspomnieć, że podczas piątkowego eventu rozpoczyna się nowy turniej. Swoją szansę dostanie Denis Załęcki, którego walki cieszą się sporym zainteresowaniem. ”Bad Boy” nie będzie miał łatwego zadania, bo w turniej chociażby znajduje się Karol Żołowski, który może być jednym z mocnych faworytów. .

Denis Załęcki: Ważne jest by walczyć do końca!

Denis Załęcki jest gotowy przed piątkowym turniejem Gromdy! ”Bad Boy” w rozmowie z portalem fansportu.pl zapewnia, że nie obawia się nikogo w ringu ani poza nim. Załęcki podkreśla, że nie zawsze turniej wygrywa faworyt co pokazała walka ”Don Diego” z ”Maximusem”.

Nie obawiam się nikogo ani na ringu, ani poza nim. Wiadomo jest to turniej i nie zawsze wygrywa faworyt. Dobrym przykładem jest wygrana Kubiszyna z ”Maximusem”. To przecież ”Maximus” był uważany od początku za faworyta do wygranej drugiej edycji turnieju. Tutaj o walce decyduje jeden cios. Podczas walki mogą zdarzyć się kontuzje, czy inne losowe sytuacje. ważne jest, by walczyć do końca i pokazać na co nas stać.

Transmisja GROMDA 3:

Transmisja gali będzie dostępna w serwisie gromda.tv w cenie od 20,17 zł. Tyle zapłacimy za wariant Basic, który umożliwia obejrzenie gali na żywo w jakości HQ. Jeśli chcemy uzyskać dostęp w jakości HD oraz możliwość oglądania do 7 dni po gali do kwoty należy doliczyć dodatkowe 5 zł (wariant Premium). W droższym o kolejne 5 zł (od 30,26 zł łącznie z prowizją) wariancie VIP uzyskujemy zaś także dostęp do gali GROMDA 1.

Link do transmisji gali GROMDA 3

Początek gali w piątek 11 grudnia o godz. 20:00

Zobacz także:

Claressa Shields o przejściu do MMA: Fani MMA powinni teraz ukłonić się i całować moje stopy…

Jedna z najlepszych pięściarek na świecie, Claressa Shields dość kontrowersyjnie wypowiedziała się o swoim przejściu do MMA. Dwukrotna złota medalistka olimpijska, której rekord w zawodowym boksie wynosi 10 zwycięstw i 0 porażek podpisała kontrakt z organizacją PFL.