MMA PLBabilon MMABabilon MMA 30: Łukasz Sudolski rozbił Macedo w parterze i został mistrzem. Świetna walka o pas!

Babilon MMA 30: Łukasz Sudolski rozbił Macedo w parterze i został mistrzem. Świetna walka o pas!

Łukasz Sudolski (10-1) pokonał Edersona Cristiana Macedo (11-7) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w walce wieczoru gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach, której stawką był pas wagi półciężkiej.

Babilon MMA 30 Łukasz Sudolski

Zawodnicy zaczęli od kopnięć. Potem serią ciosów trafił Sudolski. Polak w klinczu uderzył kilkoma podbródkowymi. Potem “Pcheła” sprowadził walkę do parteru. Potężne młotki spadały na głowę Macedo. Brazylijczyk zdoła wstać, ale napór Polaka nie mijał. Sudolski atakował kolanami w klinczu pod siatką. “Pcheła” rozbijał oponenta kolejnymi ciosami. Macedo odpowiedział kilka razy. Brazylijczyk przeszedł do kontrofensywy. Obaj zawodnicy włożyli sporo siły w pierwszą rundę.

Sudolski zepchnął rywala na siatkę na początku rundy drugiej. W tajskim klinczu dobrze kolanami pracował jednak Macedo. To jednak Polak zdołał sprowadzić walkę do parteru. Sudolski spuścił parę mocnych łokci, obijał tez tułów. Macedo z dołu również był aktywny. Przewaga należała jednak do będącego na górze zawodnika Berserkers Team. Sudolski wzmocnił swoje ground&pound. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Brazylijczyka. W końcu sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Zobacz także:

Babilon MMA 30 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się w Międzyzdrojach. O mistrzowski pas zawalczy Łukasz Sudolski, w rozpisce znaleźli się też m.in. Tymoteusz Łopaczyk czy Marcin Sianos.

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi przed KSW 72: “Bardzo dobre rundy”

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi w jego przygotowaniach do nadchodzącej wielkimi krokami walki z Dawidem Śmiełowskim, do której dojdzie już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach.

Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276. Pokazał zdjęcie rozwiewające wątpliwości

Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z największych obecnie dominatorów w swojej kategorii wagowej w UFC Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276! Mało tego, z tym złamaniem przewalczył jeszcze kolejne trzy rundy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis