MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 3: Szymon Kołecki demoluje Łukasza Borowskiego i wciąż pozostaje niepokonany [WIDEO]

Szymon Kołecki (5-0) wciąż niepokoany! Medalista olimpijski w podnoszeniu bez większych problemów pokonał Łukasza Borowskiego (4-8) w pierwszej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 3 w Radomiu.

Szymon Kołecki błyskawicznie ruszył na rywala, trafiając go mocnym prawym i kolejnym ciosami. Później haczeniem sprowadził przeciwnika do parteru. Kołeckiemu dość szybko udało się przejść do dosiadu  i zaczął zasypawać rywala za pomocą ground&pound. Szczególnie mocno Kołecki trafiał łokciami z góry. Ostatecznie sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku na około dwie minuty przed końcem pierwszej rundy.