MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 29: Efektowna gala w Radomiu! Zobacz wyniki gali!

Babilon MMA 29: Efektowna gala w Radomiu! Zobacz wyniki gali!

Za nami gala Babilon MMA 29, podczas której poznaliśmy m.in. nowego mistrza organizacji Piotra Kacprzaka, który kopnięciem na wątrobę pokonał w 3. rundzie Damiana Zorczykowskiego. Jak kończyły się inne pojedynki? Zobacz wyniki gali.

Babilon MMA 29

Przed Kacprzakiem i Zorczykowskim do klatki wszedł Łukasz Siwiec i Alessandro Botti. Polak wygrał tę walkę po pierwszej rundzie, ponieważ z uwagi na kontuzję ucha lekarz przerwał starcie. Łukasz Makarowski pokonał z kolei Marcina Skrzeka przez nokaut w pierwszej rundzie.

Wyrównaną walkę dali Gracjan Wyroślak i Damian Zuba. Ostatecznie sędziowie nie byli jednomyślni, ale zwycięstwo zostało przypisane pierwszemu z wymienionych. Szymon Rakowicz zwyciężył nad reprezentantem gospodarzy Karolem Kutyłą przez poddanie w drugiej rundzie. Tak samo w drugiej odsłonie zakończyła się batalia Miłosza Melcherta z Grzegorzem Rutkowskim.

W bojach półzawodowych w karcie wstępnej zwyciężali natomiast Bartłomiej Nowak i Hubert Wybierała. Obaj wygrywali poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Babilon MMA 29: wyniki gali

Walka wieczoru:
65,8 kg: Piotr Kacprzak (8-3-0) pokonał Damiana Zorczykowskiego (8-6-0) przez nokaut (kopnięcie na korpus), 3 runda – o pas Babilon MMA w wadze piórkowej

Karta główna:
80,0 kg: Łukasz Siwiec (7-1-0) pok. Alessandro Bottiego (16-14-0) przez TKO (przerwanie lekarza), 1 runda
70,3 kg: Mateusz Makarowski (7-5-1) pok. Marcina Skrzeka (6-4-0) przez nokaut (uderzenia), 1 runda
73,0 kg: Gracjan Wyroślak (1-1-0) pok. Damiana Zubę (4-4-0) przez niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 28-29, 29-28)
65,8 kg: Szymon Rakowicz (3-2-0) pok. Karola Kutyłę (6-4-0) przez poddanie (gilotyna), 2 runda
61,2 kg: Miłosz Melchert (2-0-0) pok. Grzegorza Rutkowskiego (0-2-0) przez TKO (uderzenia), 2 runda

Semi-pro:
80,0 kg: Bartłomiej Nowak pok. Jakuba Kowalskiego jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
65,8 kg: Hubert Wybierała pok. Dawida Marcinkowskiego jednogłośną decyzją sędziów (30-27, 30-27, 30-26)