MMA PLBabilon MMABabilon MMA 27: Karol Kutyła zaprezentował świetny parter i skończył Wróblewskiego przed czasem [WIDEO]

Babilon MMA 27: Karol Kutyła zaprezentował świetny parter i skończył Wróblewskiego przed czasem [WIDEO]

Karol Kutyła (6-2) zdominował i skończył przed czasem Piotra Wróblewskiego (5-5) w co-main evencie gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach.

Babilon MMA 27: Karol Kutyła

Wróblewski szybko skrócił dystans i docisnął przeciwnika do siatki. Zawodnik Berserkers Team zszedł do nóg i przewrócił Kutyłę. Ten jednak dość szybko się podniósł. Wróblewski użył rzutu, aby ponownie sprowadzić pojedynek do parteru. Obaj zawodnicy szukali okazji do skrętówki. Ostatecznie po dłuższym czasie Wróblewski zajął plecy przeciwnika. Kutyła zrzucił go jednak z siebie. Reprezentant RKT Radom znalazł się w dominującej pozycji w parterze. Obijał przeciwnika zza jego pleców. Potem ułożył go na macie, ale pozostawał w gardzie. Kutyła kręcił się i coraz mocniej rozbijał oponenta.

Kutyła wyprowadził sporo lowkicków i ciosów na początku rundy drugiej. Przeciwnik był już coraz bardziej zmęczony i dość łatwo dał się obalić. “Morales” był bezradny wobec ataków rywala. Kutyła spuszczał m.in. bardzo mocne łokcie. Po kolejnych ciosach bez odpowiedzi sędzia w końcu przerwał walkę.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Karol Kutyła odbudował się więc po porażce z Hubertem Lottą. W wywiadzie po dzisiejszej walce przyznał, że chętnie zrewanżowałby się za tamten pojedynek.

Zobacz także:

Babilon MMA 27 – wyniki

Organizacja Babilon MMA tym razem zawitała do Skierniewic. Walka wieczoru to ekscytujące starcie w kategorii półciężkiej – Łukasz Sudolski vs. Michał Pasternak.

Michał Pasternak o zarobkach w MMA: Kiedy organizator jest podstawiony pod ścianą, to oferta jest lepsza

Michał Pasternak goszcząc we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport wypowiedział się o zarobkach w MMA. “Wampir” już dzisiaj wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 27, gdzie zmierzy się z Łukaszem Sudolskim. Pasternak wskoczył na zastępstwo w ostatniej chwili, zastępując kontuzjowanego Georgija Lobjanidze.

UFC: Walka Jana Błachowicza z Rakiciem odwołana! Co teraz?

Jak informuje dziennikarz Ariel Helwani walka Jana Błachowicza (28-9) zostaje odwołana. Niewykluczone, że starcie byłego mistrza UFC z Aleksandrem Rakiciem (14-2) odbędzie się w innym terminie. Błachowicz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis