MMA PLBabilon MMABabilon MMA 24: Piotr Niedzielski mistrzem wagi lekkiej. Efektowny nokaut w 2. rundzie! [WIDEO]

Babilon MMA 24: Piotr Niedzielski mistrzem wagi lekkiej. Efektowny nokaut w 2. rundzie! [WIDEO]

Piotr Niedzielski (16-4) znokautował Ivana Vulchina (11-5) w 2. rundzie w walce wieczoru gali Babilon MMA 24 i został pierwszym mistrzem wagi lekkiej.

Babilon MMA 24 Piotr Niedzielski

Zawodnicy zaczęli spokojnie i szukali odpowiedniego dystansu. Niedzielski wyprowadzał niskie kopnięcia. Oglądaliśmy bardziej taktyczne podejście do starcia. Co najwyżej kilka krótkich wymian w bliskim dystansie.

Pojedynek zakończył się ostatecznie w rundzie drugiej. “Niedziela” trafił Vulchina obszernym lewym. Ukrainiec runął na matę. Zawodnik Czerwonego Smoka ruszył do dobitki a sędzia wkroczył by przerwać walkę.

Babilon MMA 24: Piotr Niedzielski nowym mistrzem wagi lekkiej! 💪👍🏆Blachy Pruszyński Muszynianka Sonarol Sp.j. Najda FitEat.co Łyżka i Widelec

Posted by Babilon MMA on Sunday, September 12, 2021

Piotr Niedzielski przedłużył tym samym serię zwycięstw już do ośmiu, z czego 5 wygranych odnosił w samej organizacji Tomasza Babilońskiego. Ostatniej porażki “Niedziela” doznał w 2017 roku.

Zobacz także:

Babilon MMA 24 – wyniki

Podczas gali Babilon MMA 24 w Żyrardowie wyłoniony zostanie pierwszy mistrz wagi lekkiej. O tytuł powalczy Piotr “Niedziela” Niedzielski.

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z ”Górą” w KSW? Trwają rozmowy!

To byłby dopiero zwrot akcji. Martin Lewandowski po gali KSW 63 w rozmowie z Polsatem Sport zdradził, że trwają negocjacje z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. Byłoby to oczywiście hitowe starcie z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz! Chce wysłać ją do freaków niszcząc marzenia o pasie KSW

Sylwia Juśkiewicz prowokuje Karolinę Owczarz i proponuje jej walkę na październikowej gali KSW 64. 26-latka wypomina Owczarz jej zainteresowanie walką z freak fighterką.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis