MMA PLBabilon MMABabilon MMA 24: Mistrzowska walka “Niedzieli” i ciekawe starcie Siwiec-Iwanowski w wadze półśredniej

Babilon MMA 24: Mistrzowska walka “Niedzieli” i ciekawe starcie Siwiec-Iwanowski w wadze półśredniej

Foto: Babilon MMA

11 września organizacja Babilon MMA kończy wakacyjną przerwę i wraca z mocną imprezą żegnającą lato 2021.

W walce wieczoru gali Babilon MMA 24 w Żyrardowie Piotr Niedzielski (15-4) powalczy o mistrzowski pas Babilon MMA w wadze lekkiej (do 70,3 kg). Tuż przed “Niedzielą” w klatce rozegra się bardzo interesujący pojedynek w kategorii półśredniej (do 77,1 kg). Mocny Łukasz Siwiec (5-1) spotka się w nim z Konradem “Moto Moto” Iwanowskim (7-4).

Główny bohater gali Babilon MMA 24 czyli Piotr Niedzielski to jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Polsce. Walka o mistrzowski tytuł będzie dla niego piątym występem dla organizacji Babilon MMA. Cztery poprzednie zakończyły się jego zwycięstwami.

Na fali znajduje się także 29-letni Siwiec, który w czerwcu efektownie rozprawił się z Kacprem Bróździakiem, pokonując go przed czasem w drugiej rundzie. Czy siłą rozpędu poradzi sobie także z doświadczonym Iwanowskim, który ma za sobą już 8 lat zawodowej kariery? Ta walka zapowiada się na poważny test umiejętności.

Na Babilon MMA 24 do klatki wejdzie także miejscowy zawodnik kategorii średniej (do 84,2 kg) Piotr “Tadek” Drozdowski (3-4), dla którego będzie to drugi występ dla organizacji Babilon MMA. Nazwisko jego rywala poznamy już jutro. Bilety na galę Babilon MMA 24 w cenie od 40 PLN są dostępne na stronie www.eventim.pl/BabilonMMA24.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Michał Materla poznał rywala na EFM Show 2! Będzie to rewanż z rywalem, który stoczył ponad 40 walk!

To już oficjalna wiadomość! Michał Materla poznał rywala na galę EFM Show 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii w Bułgarii. Rywal “Magica” to zaprawiony w bojach Francuz, z którym Polak zmierzy się drugi raz w karierze.

FEN 36: Piwowarski podejmie Szewczyka na szczecińskiej ziemi

Michał Piwowarski (5-2, 1 KO, 4 SUB) podejmie Bartosza Szewczyka (2-0, 1 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.