MMA PLBabilon MMABabilon MMA 23: Konrad Rusiński poddał Tomasza Skorodziłło już w 1. rundzie

Babilon MMA 23: Konrad Rusiński poddał Tomasza Skorodziłło już w 1. rundzie

Konrad Rusiński (3-0) poddał Tomasza Skorodziłło (1-1) duszenie zza pleców w pierwszej rundzie podczas gali Babilon MMA 23.

Na początku Rusiński wyprowadzał długie ciosy i wywierał presję. Skorodziłło zaliczył skuteczne obalenie. Kilkadziesiąt sekund później zrobił to jednak jego rywal. Zawodnik Oleksiejczuk Team pracował z góry i kontrolował pozycję. Udało mu się wpiąć za plecy. Skorodziłło uratował się przed próbą duszenia, ale zaczął otrzymywać mocne ciosy. Rusińskipo kolejnych mocnych ciosach ponownie spróbował duszenia. Tym razem udało mu się dopiąć technikę i wygrać jeszcze w pierwszej rundzie.

Zobacz także:

Babilon MMA 23 – wyniki

Kolejna gala organizacji Babilon MMA, tym razem w Ożarowie Mazowieckim. W walce wieczoru spotkają się Filip Stawowy i Toni Valtonen. W rozpisce także m.in. Anita Bekus czy Róża Gumienna.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.