MMA PLBabilon MMABabilon MMA 23: Anita Bekus zdominowała Elizę Kuczyńską. Pewne zwycięstwo!

Babilon MMA 23: Anita Bekus zdominowała Elizę Kuczyńską. Pewne zwycięstwo!

Anita Bekus (4-2) zdominowała Elizę Kuczyńską (0-2) na pełnym dystanisew pojedynku, który odbył się na gali Babilon MMA 23 w Ożarowie Mazowieckim.

Już po kilkudziesięciu sekundach walka przeniosła się do klinczu, w którym to dociskała Anita Bekus. Zawodniczka Octopus Łódź pracowała kolanami. W końcu Kuczyńska zdołała zerwać klincz. Po fragmencie walki w stójce ponownie do siatki docisnęła Bekus. Tym razem udało jej się też usadzić rywalkę na macie. Kuczyńska skręcała się po nogę przeciwniczki. Bekus w parterze dopuściła się faulu trafiając nogą w głowę swoją oponentkę. Sędzia Piotr Jarosz zdecydował o odjęciu punktu partnerce byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska. Bekus ponownie wywierała presję. Co prawda Kuczyńska starała się odpychać ją kopnięciami, ale w końcówce rundy ponownie dała się obalić.

Kuczyńska szybko w drugiej rundzie znalazła się na plecach. Mocno zagroziła przeciwniczce gilotyną, ale Bekus zdołał uwolnić głowę. Zawodniczka z Łodzi miała dominującą pozycję i obijała łokciem korpus rywalki. Bekus wciskała przeciwniczkę w siatkę. Była próba ruszenia po nogę, lecz Bekus szybko z tego zrezygnowała wracając do kontroli i ciosów z góry.

Trzecia runda zaczęła się od serii mocnych ciosów i zamknięcia na siatce w wykonaniu Bekus. Podobnie jak w poprzednich rundach udało jej się także obalić rywalkę. Kuczyńska miała ogromne problemy z siła fizyczną rywalki. Zawodniczka ze Świnoujścia przyjmowała kolejne ciosy. Bekus zdołała przejść do pozycji bocznej. Mocne łokcie zawodniczki Octopus Łódź. W samej końcówce rundy wzmocniła jeszcze tempo i już do końca walki nie pozwoliła rywalce wstać.

Nawet mimo odjętego punktu w pierwszej rundzie werdykt nie ulegał żadnym wątpliwościom. Wszyscy sędziowie punktowali pojedynek oczywiście na korzyść Anity Bekus – 29-25, 29-26, 29-25.

Zobacz także:

Babilon MMA 23 – wyniki

Kolejna gala organizacji Babilon MMA, tym razem w Ożarowie Mazowieckim. W walce wieczoru spotkają się Filip Stawowy i Toni Valtonen. W rozpisce także m.in. Anita Bekus czy Róża Gumienna.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.