MMA PLBabilon MMABabilon MMA 22: Piotr Wawrzyniak pokonał Adriana Błeszyńskiego przed czasem. Wojna w walce wieczoru!

Babilon MMA 22: Piotr Wawrzyniak pokonał Adriana Błeszyńskiego przed czasem. Wojna w walce wieczoru!

Piotr Wawrzyniak (8-5) pokonał Adriana Błeszyńskiego (9-5-1) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie w walce wieczoru gali Babilon MMA 22 w Warszawie.

Błeszyński zaczął pojedynek od wywierania presji. Ciosy proste Wawrzyniaka dochodziły jednak do celu. Zawodnik Czerwonego Smoka trafiał też kolejnymi kopnięciami .Po kombinacji ciosów Wawrzyniak docisnął rywala do siatki a potem obalił. “Ares” przyjął kilka ciosów, ale zdołał wstać. Był też w stanie trafiać co było widać po twarzy oponenta. Wawrzyniak raz jeszcze złapał przeciwnika pod siatką. Końcówka rundy była bardzo mocna. Potężne ciosy i kolana w wykonaniu przede wszystkim Wawrzyniaka. W intensywnej wymianie nieomal ucierpiałby nawet… sędzia Łukasz Bosacki.

Również pocaek drugiej rundy był bardzo intensywny. Po serii ciosów Wawrzyniaka Błeszyński padł na deski. Zawodnik Sportowego Zagłębia i Bastionu Tychy zdołał wstać, lecz wkrótce ponownie padł. “Ares” raz jeszcze się podniósł. Wawrzyniak zaliczył obalenie. Potem reprezentant Czerwonego Smoka wyprowadził kilka dobrych kopnięć. Po kolejnych ciosach Błeszyński znowu upadł i po chwili sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Babilon MMA 22 Piotr Wawrzyniak

Wawrzyniak przełamał się po dwóch porażkach i odniósł pierwsze zwycięstwo od 2016 roku. Zawodnik Czerwonego Smoka zanotował piąty nokaut w karierze.

Zobacz także:

Babilon MMA 22 – wyniki

W Warszawie czeka nas gala Babilon MMA 22 transmitowana na antenach telewizji Polsat. W walce wieczoru zmierzą się Adrian Błeszyński i Piotr Wawrzyniak, ponadto w rozpisce m.in. Sylwester Kołecki.

Daniel Skibiński wraca do klatki! Będzie to walka poza granicami kraju!

Daniel Skibiński wraca do klatki! Zawodnik, trenujący na co dzień w Ankos MMA Poznań zawalczy na gali UAE Warriors.