MMA PLBabilon MMABabilon MMA 22: “Ares” chce pokonać Wawrzyniaka i wziąć rewanż na Pawlaku!

Babilon MMA 22: “Ares” chce pokonać Wawrzyniaka i wziąć rewanż na Pawlaku!

Foto: Babilon MMA

Już 22 maja odbędzie się kolejna gala organizacji Babilon MMA. W walce wieczoru wystąpi szalenie efektowny Adrian Błeszyński (9-4-1). Rywalem “Aresa” będzie Piotr Wawrzyniak (7-5). Transmisja gali BabilonMMA 22 na kanałach grupy Polsat oraz w aplikacji ipla.

Jak zwykle dam z siebie wszystko

-zapewnia Adrian Błeszyński, który w ubiegłym roku stoczył dwie kapitalne wojny z Pawłem Pawlakiem, obecnym mistrzem Babilon MMA w kategorii średniej.

“Przygotujcie się na grzmoty. Jestem w takiej formie, że już dziś mógłbym założyć rękawice. Jestem świetnie przygotowany pod rywala i wiem, co muszę zrobić. Zobaczycie to w klatce 22 maja. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam się jeszcze z Pawlakiem w wielkiej trylogii. Chciałbym zabrać pas akurat jemu.” 

– kończy pewny siebie “Ares”.


On jest zawodnikiem stójkowym, a ja bardziej parterowym, ale nie jest powiedziane, że nie będę chciał się z nim bić w stójce. W Polsce biłem się już wszędzie, mam doświadczenie.” 

– przekonuje Piotr Wawrzyniak.

“Nie boję się o kondycję. Wytrzymam 3 rundy po 5 minut, a charakteru mam na znacznie więcej! Jeśli skończy się tlen, to mogę dalej walczyć na charakterze.” 

– dodaje 30-letni zawodnik.

Karta walk Babilon MMA 21

Walka wieczoru w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adrian “Ares” Błeszyński (9-4-1. 7 KO, 1 SUB) vs Piotr Wawrzyniak (7-5, 4 KO)
Walka w kategorii lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Marcin Jabłoński (9-2, 3 SUB) vs Alan Langer (11-7, 1 KO, 8 SUB)  

Walka w kategorii średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Adam Łaguna (4-1, 1 KO, 3 SUB) vs Mateusz Janur (3-2, 1 KO, 1 SUB)

Zobacz także:

KSW traci czołowego ciężkiego! Grabowski wolnym agentem! Gdzie trafi?

Stało się! Damian Grabowski przestał być zawodnikiem KSW – poinformował portal MMA Pudelek na swoim Twitterowym profilu.

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.