MMA PLArchiwumBabilon MMABabilon MMA 20: Dawid Śmiełowski ciężko znokautował Krzysztofa Gutowskiego. Wysokie kopnięcie i piekielny podbródkowy! [WIDEO]

Babilon MMA 20: Dawid Śmiełowski ciężko znokautował Krzysztofa Gutowskiego. Wysokie kopnięcie i piekielny podbródkowy! [WIDEO]

Dawid Śmiełowski (8-0) ciężko znokautował Krzysztofa Gutowskiego (8-1) w walce wieczoru gali Babilon MMA 20. Pojedynek ten był eliminatorem do walki o pas kategorii piórkowej.

Babilon MMA 20 Dawid Śmiełowski

Zawodnicy zaczęli od kopnięć. Jeden jak i drugi dobrze trafiali na tułów. Gutowski mimo gorszych warunków fizycznych był w stanie dosięgać rywala ciosami. Śmiełowski całkiem dobrze kopał. Później jednak trafił palcem w oko przeciwnika i starcie wstrzymano. Do klatki wkroczył lekarz. Po dłuższej przerwie zawodnicy wznowili pojedynek. Gutowski szukał mocnych ciosów i wywierał presję na przeciwniku. Zawodnik WCA FIght Team z czasem do ciosów na głowę dokładał też uderzenia na tułów. Śmiełowski ponownie trafił palcem w oko przeciwnika i ponownie mieliśmy krótką przerwę. Walka tym razem została wznowiona szybciej. Śmiełowski ruszył do huraganowego ataku. Najpierw podłączył rywala wysokim kopnięciem a następnie potężnym podbródkowym zakończył pojedynek! Walka zakończyła się na zaledwie 2 sekundy przed końcem pierwszej rundy.

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis