MMA PLBabilon MMABabilon MMA 18: Wielki charakter! Tak wyglądał Błeszyński po kapitalnej walce z Pawlakiem! [WIDEO]

Babilon MMA 18: Wielki charakter! Tak wyglądał Błeszyński po kapitalnej walce z Pawlakiem! [WIDEO]

Adrian Błeszyński (9-4-1) podczas Babilon MMA 18 udowodnił, że robi spore postępy. Wojownik z Sosnowca pokazał wielki charakter. Mimo ciężkich chwil, wielu ciosów, naciskał na rywala do samego końca. 

”Ares” stanął przed drugą szansą zdobycia pasa Babilon MMA i znów cel był bliski. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z doświadczonym Pawłem Pawlakiem (17-4-1). Bez wątpienia ich 5-rundowy bój jest mocnym kandydatem do miana walki roku.

Zobaczcie jak wyglądał Błeszyński po wielkiej wojnie!

Tak wyglądał Adrian Błeszyński (9-4-1) po emocjonującej wojnie, w której wydawało się, że w każdej chwili może dojść do zwrotu akcji. Zdjęcie poobijanego/krwawiącego ”Aresa” poniżej.

Wielki wojownik Adrian "Ares" Błeszyński 👊🔥

Posted by MMA SHOTY on Saturday, November 28, 2020

Błeszyński mimo przegranej pojawił się i udzielił wywiadu. Zobaczcie co powiedział:

Było to już drugie starcie pomiędzy Pawlakiem, a Błeszyńskim. Do pierwszej walki doszło w lutym tego roku. W Legionowie nie brakowało emocji, ale obaj panowie szybko mieli problem z kondycją. Walka straciła na widowisku, a werdykt nie był oczywisty. Sędziowie wskazali na remis i każdy miał świadomość, że rewanżowy pojedynek jest tylko kwestią czasu.

Zobacz także:

Najman dostał propozycje z KSW? Maciej Kawulski odpowiada!

Marcin Najman zdradził, że dostał propozycje z dwóch największych organizacji w naszym kraju. Na te słowa zareagował Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW

Kwieciński zgadza się na rewanż! Kiedy do niego dojdzie?

Alan Kwieciński w mediach społecznościowych skomentował swoją ostatnią walkę w FAME MMA. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” gwarantuje, ze chętnie da rewanż Pająkowi