MMA PLBabilon MMABabilon MMA 16: Róża Gumienna poddała Magdalenę Rak w 1. rundzie

Babilon MMA 16: Róża Gumienna poddała Magdalenę Rak w 1. rundzie

Róża Gumienna (3-0) wciąż niepokonana w formule MMA. W co-main evencie gali Babilon MMA 16 w Legionowie poddała w pierwszej rundzie Magdalenę Rak (1-1).

Rak zaczęła od niskich kopnięć, Gumienna odpowiedział ciosami. Oglądaliśmy krótkie zwarcia i wymiany. To jednak Rak zajmowała pozycję na środku klatki. Zawodniczka Grappling Kraków i Octagon Team Kraków musiała mieć się jednak na baczności, ponieważ jej rywalak dobrze kontrowała. Po mocnym klinczu nastąpiło szybkie rozerwanie. Rak dobrze trafiła obszernym ciosem. Kolejny klincz to mocne kolana i łokcie. Gumienna położyła rywalkę mocnym uderzeniem łokciem i zajęła miejsce za jej plecami w parterze. Później zapięła też duszenie i przeciwniczka w końcu musiała odklepać.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

To już trzecie zawodowe zwycięstwo zawodniczki Puncher Wrocław. Wcześniej Gumienna pokonała Raimondę Grundulaitė i Aldinę Seferović.

Zobacz także:

Babilon MMA 16 – wyniki

W Legionowie czeka nas kolejna gala Babilon MMA. W rozpisce znaleźli się m.in. Daniel Rutkowski, Róża Gumienna, Magdalena Rak czy Filip Stawowy.