MMA PLBabilon MMABabilon MMA 15: Robert Maciejowski wygrywa przed czasem. Pierwsza porażka Gładkowicza

Babilon MMA 15: Robert Maciejowski wygrywa przed czasem. Pierwsza porażka Gładkowicza

Robert Maciejowski (5-3-1) pokonał Bartłomieja Gładkowicza (6-1) przez techniczny nokaut pod koniec pierwszej rundy na gali Babilon MMA 15.

Zawodnicy zaczęli od wzajemnego badania. Gładkowicz po middle kicku wszedł w klincz. Próba obalenia nie była jednak udana, gdyż w jej wyniku on sam znalazł się na plecach. Maciejowski nie chciał jednak kontynuować walki w parterze. W stójce szło mu bowiem nieźle, trafił kilka razy. Gładkowicz docisnął go jednak do siatki. “Clark Kent” nie zdołał jednak obalić. Po rozerwaniu znowu świetnie wyglądał Maciejowski. Gładkowicz dopiął jednak swego i po dłuższym siłowaniu się pod siatką przewrócił przeciwnika. Zawodnik XYZ Fight Academy Bydgoszcz miał dominującą pozycję, lecz mimo wszystko przeciwnikowi udało się wstać. Kilka dobrych lewych prostych Maciejowskiego doszło do celu. Zawodnik ten kontynuował atak. Kolejne kopnięcia i ciosy powaliły przeciwnika i zakończyły walkę.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

Babilon MMA 15 – wyniki

W Hotelu Ossa Conference & Spa odbędzie się gala Babilon MMA 15. Jak poradzą sobie Daniel Skibiński, Łukasz Sudolski, Dawid Śmiełowski czy Bartłomiej Gładkowicz?