MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 15: Dawid Śmiełowski kończy Huberta Sulewskiego w 2. rundzie

Babilon MMA 15: Dawid Śmiełowski kończy Huberta Sulewskiego w 2. rundzie

Dawid Śmiełowski (7-0) zachował nieskazitelny rekord i pokonał przed czasem Huberta Sulewskiego (3-2-1) na gali Babilon MMA 15.

Babilon MMA 15 Śmiełowski Sulewski

Na początku walki Śmiełowski przestrzelił wysokim kopnięciem. Sulewski dopadł go pod siatką i zdołał przewrócić. Zawodnik Fight Club Łomża był z góry i łokciem obijał łydkę przeciwniki. Zawodnicy wzajemnie wykluczali się jednak sytuacja była korzystniejsza dla Sulewskiego, który był w stanie zadawać ciosy.

W drugiej rundzie Sulewski najpierw spróbował high kicka, później zaś przeszedł do pracy zapaśniczej. Po nieco ponad minucie udało mu się efektownie wynieść przeciwnika. Po dłuższym czasie przeszedł nawet z półgardy do dosiadu, lecz szybko został przewinięty przez rywala. Śmiełowski z początku wpadł w próbę duszenia, lecz później zaczął zadawać bardzo mocne ciosy. “Królik” podniósł następnie pozycję i dalej bił potężnie. W stójce dalej rozbijał przeciwnika, choćby podbródkowym. Później rywala skulił się “w żółwiu” i przyjmował kolejne ciosy. Ground&pound w końcu zmusiło sędziego do przerwania pojedynku.