MMA PLBabilon MMABabilon MMA 15: Daniel Skibiński rozbił Kililla Medvedovskiego już w 1. rundzie

Babilon MMA 15: Daniel Skibiński rozbił Kililla Medvedovskiego już w 1. rundzie

Daniel Skibiński (16-5) pewnie pokonał Kirilla Medvedovskiego (12-8) już pierwszej rundzie walki wieczoru gali Babilon MMA 15.

Skibiński zajął miejsce na środku klatki. Medvedovski wkręcił się po nogę Polaka. Zawodnik z Izraela szukał poddania, lecz mający wiele sukcesów w grapplingu “Skiba” umiejętnie się bronił. W końcu mistrz (nie broniący tym razem jednak pasa) uwolnił nogę i wstał. Polak trafił mocno lewą ręką. Walka wkrótce ponownie znalazła się w parterze, lecz ze znacznie lepszą pozycją dla Skibińskiego. Pozwolił on jednak Medvedovskiemu wstać, potem zrobił to samo. Po mocnym middle kicku na korpus rywal padł skulony na macie. Skibński rozpuścił ręce w parterze. Sędzia w końcu przerwał pojedynek.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

“Skiba” wygrał już dziesiątą walkę z rzędu. Obecny mistrz kategorii półśredniej Babilon MMA pozostaje niepokonany od końcówki 2016 roku.

Zobacz także:

Babilon MMA 15 – wyniki

W Hotelu Ossa Conference & Spa odbędzie się gala Babilon MMA 15. Jak poradzą sobie Daniel Skibiński, Łukasz Sudolski, Dawid Śmiełowski czy Bartłomiej Gładkowicz?