MMA PLBabilon MMABabilon MMA 14: Paweł Pawlak kończy przed czasem Filipa Tomczaka [WIDEO]

Babilon MMA 14: Paweł Pawlak kończy przed czasem Filipa Tomczaka [WIDEO]

Paweł Pawlak (16-4-1) pokonał Filipa Tomczaka (7-2) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie w walce wieczoru gali Babilon MMA 14.

Tomczak rozpoczął od mocnych ciosów, po których przeciwnik padł na matę. Zawodnik MMA Devil Poznań nie wykorzystał jednak tej sytuacji i to rywal znalazł się z góry w parterze. Po kilku kopnięciach ze strony Pawlaka walka wróciła do stójki. Tomczak zanotował zaskakujące obalenie, lecz nie skontrolował przeciwnika. Pawlak atakował przeciwnika zarówno na głowę jak i korpus. Zawodnik z Łodzi zaczął przejmować kontrolę nad pojedynkiem, a później uzyskał obalenie. Pawlak spuszczał mocne łokcie na głowę rywala. Tomczak wywinął się jednak, gdy “Plastinho” próbował krucyfiksu. Po fragmencie walki w klinczu Pawlak zaliczył udaną końcówkę rundy.

W kolejnej rundzie Pawlak błyskawicznie wychwycił nogę przeciwnika i sprowadził pojedynek do parteru. “Plastinho” bił kolejne łokcie. Jego dominacja nie podlegała wątpliwości. Udało mu się przejść gardę i uzyskać pozycję boczną. Oglądaliśmy konsekwentne ground&pound. W końcówce rundy Pawlak obijał rywala znajdując się za jego plecami.

Pojedynek w ostatniej rundzie niemal od razu przeniósł się do parteru, po nieudanej probie wkręcenia się przez Tomczaka. Pawlak uzyskał pozycję boczną a następnie dosiad. Tomaczk oddał plecy. Pawlak w końcu rozpuścił ręce w ataku i zakończył walkę przed czasem

Skrót walki na polsatsport.pl

Zobacz także:

Babilon MMA 14 – wyniki

Po zaledwie 4 tygodniach Babilon MMA organizuje kolejne wydarzenie. Wyniki gali z udziałem m.in. Pawła Pawlaka, Kevina Szaflarskiego, Róży Gumiennej czy Patryka Kaczmarczyka.