MMA PLBabilon MMABabilon MMA 14: Kevin Szaflarski kończy Damiana Olszewskiego pod koniec 1. rundy [WIDEO]

Babilon MMA 14: Kevin Szaflarski kończy Damiana Olszewskiego pod koniec 1. rundy [WIDEO]

Kevin Szaflarski (9-1) pokonał przed czasem Damiana Olszewskiego (2-3) w drugiej walce wieczoru gali Babilon MMA 14. Dla Szaflarskiego była to debiutancka walka w nowej organizacji.

Zawodnicy zaczęli od wymiany niskich kopnięć. Olszewski chciał zaskoczyć rywala obszernym prawym, lecz cios zatrzymał się na rękawicy. Szaflarski wybronił probę sprowadzenia rywala i sam przycisnął go do siatki. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów wykonywał polecenia trenera Mirka Oknińskiego. Walka trafiła do parteru. Tam Szaflarski był za plecami przeciwnika. Trenujący w Holandii Olszewski zdołał go jednak zrzucić. Przez chwilę dociskał też faworyta do siatki. Mistrz świata IMMAF w wadze ciężkiej z 2015 roku zdołał jednak obrócić przeciwnika. Szalfarski rzucił rywalem o matę. Ponownie zajął tez jego plecy. 25-latek miał dominującą pozycję. Kolejne ciosy spadały na głowę Olszewskiego. Po wielu upomnieniach od sędziego na temat obrony pojedynek w końcu został przerwany.

Skrót walki na polsatsport.pl

Zobacz także:

Babilon MMA 14 – wyniki

Po zaledwie 4 tygodniach Babilon MMA organizuje kolejne wydarzenie. Wyniki gali z udziałem m.in. Pawła Pawlaka, Kevina Szaflarskiego, Róży Gumiennej czy Patryka Kaczmarczyka.