MMA PLKSWMiała być duża walka w Czechach! Karaoglu zablokowany za skandal na gali KSW!

Miała być duża walka w Czechach! Karaoglu zablokowany za skandal na gali KSW!

Aziz Karaoglu (10-7) już trzydziestego grudnia miał wrócić do klatki.. Reprezentant Turcji wystąpiłby w walce wieczoru Oktagon 20, gdzie zmierzyłby się z Karlosem Vemolą (29-6). W stawce byłby pas, a walka zakontraktowana na 5-rund.

Karaoglu
Foto: KSW

43-latek w naszym kraju znany jest z świetnych startów w organizacji KSW. Ostatni miał miejsce w maju 2016 roku, gdy po dyskusyjnej decyzji sędziów przegrał z Mamedem Khalidovem. Przy tej walce pojawiło się bardzo dużo kontrowersji, więc organizacja KSW postanowiła zakończyć współpracę z Azizem.

Vemola o Karaoglu: Według wielu ekspertów wygrał z Khalidovem!

Karlos Vemola (29-6) był chętny na starcie z Azizem Karaoglu (10-7), bo jak podkreślał według wielu ekspertów reprezentant Turcji przegrał po dużych kontrowersjach.

Wybrałem trzecią opcję, żebyście mieli na co czekać i o czym myśleć. Wiele osób twierdzi, że pokonał Khalidova, ale sędziowie widzieli to inaczej! Ocenę efektu końcowego pozostawiam wam (…) Gdybym miał wybierać między Silvą, a tym gościem, wybrałbym drugą opcję, ponieważ walczył z mistrzem UFC. Według wielu ekspertów pokonał Khalidova. To naprawdę twardziel i może mi pasować stylowo. To nie będzie łatwa walka.

Ondrej Novotny jeden z właścicieli organizacji Oktagon w rozmowie z portalem idnes.cz zdradził, że Aziz Karaoglu (10-7) został zablokowany za swoje zachowanie z 2016 roku.

Karlos nie będzie z nim walczył. Aziz i ja nie doszliśmy do porozumienia, jeśli chodzi o stronę sportową. W międzyczasie pojawiły się jednak informacje z Polski dotyczące tego incydentu. To musi być jasne, że w przypadku takich sytuacji, jest to dla nas problemem. Nie znam wersji Aziza, jednak liczę się z tym, że osoby z KSW nie pozbyli się tak dobrego zawodnika bez powodu. Jeszcze nie znam całej historii

W grę wchodzi Leandro Silva (24-8-1) oraz Viktor Pesta (15-6), lecz zdaniem Czecha za szybko jest na pojedynek z Brazylijczykiem. W grudniu pojawi się dystans 5-rund, a w nowym roku Karlosa czeka zabieg uszkodzonego już łokcia.

Zobacz także:

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Czy dojdzie do walki dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? W sieci zawrzało po wyzwaniu, jakie zawodnikowi KSW rzucił mistrz organizacji Armia Fight Night.

Joshua, Jeżewski i Wach twarzą w twarz z rywalami! Gdzie padnie niespodzianka?

Już w sobotę czeka nas świetnie zapowiadająca się gala bokserska w Londynie, na której zobaczymy gwiazdę światowego boksu i czołowych polskich pięściarzy. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się również twarzą w twarz z rywalami.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis