MMA PLKSWAwantura z udziałem byłego zawodnika KSW! Sytuację trzeba było jak najszybciej uspokoić!

Awantura z udziałem byłego zawodnika KSW! Sytuację trzeba było jak najszybciej uspokoić!

Aleksandar Ilić (14-5) już siódmego października stoczy swój drugi pojedynek na terenie Rosji. Reprezentant Serbii zmierzy się z mocnym Magomedem Ismailovem (17-3-1). Co ciekawe jest, to starcie zakontraktowane w boksie na dystansie ośmiu trzy minutowych rund. Podczas pierwszego face to face było naprawdę gorąco.

Ilic

Były zawodnik KSW zaskoczył w swoim ostatnim starciu. Ilić na gali RCC 12 sprawił nie małą niespodziankę. ”Joker” potrzebował zaledwie 21-sekund na zastopowanie weterana i zawodnika publiczności – Alexandra Shlemenko. Aleksandar tym samym samym wrócił na odpowiednie tory po ostatniej szybkiej przegranej w Czechach z Karlosem Vemolą.

Ilić w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery pojedynki – w tym dwie zwyciężył.

Awantura!

Taka też powstała podczas konferencji i pierwszego face to face pomiędzy Aleksandarem Iliciem, a Magomedem Ismailovem. Rosjanin postanowił chwycić rywala za szyję, Ilić odpowiedział i szybko oblał rywala napojem. Wydawało się, że zaraz może dojść nawet do uderzeń. Trzeba było jak najszybciej uspokoić całą sytuację.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Sosnowski o zachowaniu Tysona: Nie jest to dobry przykład dla młodzieży, ale kto Królowi Cyganów zabroni! Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) zapowiedział oficjalne zakończenie kariery, ale wydaje się, że wielu fanów nie brało tego na poważnie. ”Król Cyganów” jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu będzie bronił mistrzostwa świata w wadze ciężkiej. Kto będzie jego przeciwnikiem? Opcji jest sporo. Zachowanie/wypowiedzi Fury’ego budzą dużą dyskusję.

Ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA? Lekarz podaje stawkę!

W ostatnim programie Oktagon Live na Kanale Sportowym prowadzący dziennikarz Maciej Turski gościł doktora Michała Michalika z kliniki MML, który powiedział ile kosztuje diagnostyka urazów zawodnika po walce w MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis