MMA PLMarcin NajmanAwantura podczas drugiej konfrontacji Murański-Najman! [WIDEO]

Awantura podczas drugiej konfrontacji Murański-Najman! [WIDEO]

Dziś miała miejsce druga konfrontacja pomiędzy Marcinem Najmanem, a Jackiem Murańskim. Nie brakowało mocnych słów i deklaracji. Czy wszystko w końcu zakończy się pojedynkiem w klatce? Wydaje się, że nie będzie to miało miejsca na gali Elite Fighters 2.

Najman

Marcin Najman ostatni pojedynek stoczył w walce wieczoru MMA VIP 3. ”El Testosteron” przed własną publicznością zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Wielkie dymy!

Marcin Najman w pewnym momencie nie wytrzymał i postanowił opuścić konfrontacje. Wcześniej jednak doszło do mocnych słów. Nie od dzisiaj wiadomo, że ”El Testosteron” ma bardzo duży konflikt z Jackiem Murańskim.

Cała awantura poniżej:

Zobacz także:

Hasbulla Magomedov zawalczy w UFC? ”Mini Khabib” miał otrzymać lukratywną ofertę!

Tak to prawda! Hasbulla Magomedov według rosyjskich mediów miał dostać propozycję walki. Mowa o pojedynku ”Mini Khabiba” w największej organizacji na świecie.

The War 3: Znamy komplet uczestniczek pierwszego turnieju kobiet na gołe pięści! Widzieliście?

Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Po raz pierwszy na arenie zobaczymy turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet czterech uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Tylko jedna z nich zwycięży i sięgnie po nagrodę pieniężną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis