MMA PLMMAAwantura na ulicy! Zawodnik MMA pobił dwóch policjantów, trafili do szpitala! [WIDEO]

Awantura na ulicy! Zawodnik MMA pobił dwóch policjantów, trafili do szpitala! [WIDEO]

W Brukseli doszło do starcia zawodnika MMA z policją. Awantura powstała na ulicy. Dwóch policjantów trafiło do szpitala z poważnymi obrażeniami. 40-latek już w przeszłości miał problemy z prawem i tym samym dobrze był znany organom ścigania. Co ciekawe mężczyzna nie trafił do aresztu, a został objęty dozorem elektronicznym.

awantura

Do zdarzenia doszło dwudziestego września około godziny 10:00. Funkcjonariusz prawa przeprowadził kontrolę w sprawie źle zaparkowanego pojazdu. Zawodnik MMA nie zamierzał współpracować. W tej sytuacji zostały wezwane ”posiłki”. 40-latek wpadł w szał i w pewnym momencie ruszył na pięciu policjantów…

Awantura!

Zawodnika MMA szybko poniosły nerwy. 40-latek z wściekłością ruszył na grupę policjantów. Dwóch funkcjonariuszy trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala. Awanturnik został zatrzymany i postawiono przed nim zarzuty – kierowanie gróźb oraz napaść na funkcjonariuszy.

Kawałek z całej sytuacji trafiło do sieci – pojawiło się na facebookowej stronie ” Służby w akcji”. Dodatkowo opisano całą sytuację.

Bruksela centrum miasta, 40-letni znany policji zawodnik MMA nokautuje policjanta i policjantkę. Powodem interwencji był źle zaparkowany samochód, w trakcie kontroli okazało się, że samochód nie miał ważnych dokumentów. Mężczyzna stał się agresywny. Policjanci trafili z poważnymi obrażeniami do szpitala, obecnie są niezdolni do pracy. Mężczyzna, mimo że już był już wcześniej notowany za pobicia i miał za sobą już pobyt w więzieniu, to decyzją sędziego otrzymał dozór i do czasu rozprawy pozostanie na wolności.

Zobacz także:

Don Kasjo uważa, że w MMA pokonałby Joshuę, Usyka i Wildera: Krótka piłka by z nimi była! Co wy na to?

Kasjusz Życiński nie przestaje zaskakiwać. ”Don Kasjo” odpowiadał na kolejne pytania na insta stories. Jeden z fanów zapytał gwiazdy FAME MMA czy pokonałby aktualnych mistrzów świata. Kasjusz zapewnia, że Oleksandr Usyk, Deontay Wilder oraz Anthony Joshua nie mieliby z nim szans w formule… MMA!

Johnny Walker o walce z Błachowiczem: Dobrze sobie radzi, ale mogę go pobić! Mocno przesadził?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Johnny Walker (18-5) zapewnia, że już niebawem kategoria półciężka będzie należeć do niego. Brazylijczyk jest przekonany, że może pokonać aktualnego mistrza – Jana Błachowicza (28-8).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis