MMA PLMMAAwantura na gali w Afryce! Ugryzł przeciwnika, a potem doszło do bójki! [WIDEO]

Awantura na gali w Afryce! Ugryzł przeciwnika, a potem doszło do bójki! [WIDEO]

Takie kontrowersyjne sytuacje również zdarzają się na galach typowo sportowych. Mowa o sytuacji, która miała miejsce na lokalnej gali w Afryce – Angola Fight Club. W pewnym momencie jeden z zawodników za wszelką cenę bronił się, aby nie przegrać przed czasem. Ugryzł rywala, a w klatce pojawiło się duże zamieszanie.

Afryka

Walka amatorska pomiędzy Leonardo Pascoala i Mauro Diogo wzbudziła duże poruszenie w środowisku – co nikogo nie dziwi. Ostatecznie zdecydowano, że pojedynek zostanie uznana jako NC (walka nieodbyta). 

Awantura w Afryce!

Mauro Diogo ma już pewne doświadczenie jeśli chodzi o walki amatorskie, ale tym razem skrzyżował rękawice z debiutantem. Leonardo Pascoala od samego początku był bardzo chaotyczny.

Diogo znalazł na to szybko receptę. Chwila nieuwagi i mamy technikę kończącą. Co robi w tej sytuacji rywal? Gryzie oponenta w nogę. Pojedynek został przerwany, ale to nie był jeszcze koniec… Po werdykcie wściekły Mauro uderzył rywala za niesportowe zachowanie.

Całą sytuację zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Michael Chandler ma założone 22 szwy na twarzy! To efekt walki z Justinem Gaethje na UFC 268 [WIDEO] Widzieliście?

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora i jeden z najlepszych w swojej dywizji wagowej na świecie – Michael Chandler ma założone 22 szwy na twarzy po swojej ostatniej walce!

Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą! Te podał mu Mirosław Okniński! Co wy na to?

Wygląda na to, że Jan Błachowicz nie musi już szukać powodów porażki z Gloverem Teixeirą na minionej gali UFC 267 w Abu Dhabi, gdzie stracił pas mistrzowski wagi półciężkiej odklepując duszenie zapięte przez 42-letniego Brazylijczyka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis