MMA PLBrodnickaAwantura na gali GROMDA 7! Narzeczona Szpilki starła się z… Brodnicką! [WIDEO]

Awantura na gali GROMDA 7! Narzeczona Szpilki starła się z… Brodnicką! [WIDEO]

Takiego spięcia mało kto by się spodziewał! Za kulisami GROMDA 7 doszło do przepychanek pomiędzy Kamilą Wybrańczyk, a Ewą Brodnicką. Była mistrzyni świata w boksie w ostatnim pojedynku zadebiutowała w MMA i co ciekawe był to freak fight. Brodnicka na High League 1 musiała uznać wyższość Anieli ”Lil Masti” Bogusz.

Wybrańczyk

Narzeczona Artura Szpilki będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po ostatnich dwóch przegranych. Warto zaznaczyć, że walka o pas z Martą Linkiewicz należała do tych wyrównanych starć. Inaczej było podczas ostatniej gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Kamiszka” po pełnym dystansie przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Anną ”IFBB” Andrzejewską.

Duże spięcie!

Do przepychanek doszło za kulisami gali GROMDA 7. Kto by się tego spodziewał, że Kamila Wybrańczyk będzie szarpała się z Ewą Brodnicką. Czyżby to zwiastuje potencjalną walkę? Tego nie możemy wykluczyć!

Nagranie z całej sytuacji poniżej:

Zobacz także:

GROMDA 7: Organizacja do końca czekała na ”Łazara”! W sieci pojawiło się straszne zdjęcie! Widzieliście?

Rafał ”Łazar” Łazarek miał wystąpić w superfighcie podczas wczorajszej gali GROMDA 7. Mariusz Grabowski i Mateusz Borek w studiu poinformowali, że ich zawodników nie pojawił się na hali. Organizatorzy do samego końca mieli nadzieję, że ”Łazar” zawalczy z Kamilem “Rudym” Zglińskim.

Tańcula dalej marzy o KSW! Wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć! Co wy na to?

Arkadiusz Tańcula ma swoją matrycę marzeń i nie zamierza rezygnować nawet jeśli będzie to ciężkie do zrealizowania. ”Aroy” już w przeszłości mówił, że jego marzeniem jest walka w organizacji KSW. Tańcula na insta stories wskazał dwóch zawodników, z którymi mógłby się zmierzyć u Maciej Kawulskiego i Martina Lewandowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis