MMA PLUFCAutor najlepszego nokautu w 2020 powróci na UFC 255

Autor najlepszego nokautu w 2020 powróci na UFC 255

Autor najlepszego nokautu w 2020 roku Joaquin Buckley powróci bardzo szybko do oktagonu. Amerykanin wystąpi na gali UFC 255, gdzie zmierzy się z niepokonanym Jordanem Wrightem.

Nokaut Buckleya na ostatniej gali UFC na Fight Island został okrzyknięty najefektowniejszym w całym roku 2020. Znokautował tam Impę Kasanganaya w taki oto sposób:

Ufc Joaquin Buckley Kick Ko2020Mma Fight GIF -  UfcJoaquinBuckleyKickKo2020MmaFight - Discover & Share GIFs
ufc mma news | Tumblr

Autor najlepszego nokautu w 2020 powróci na UFC 255

Według dziennikarza ESPN Bretta Okamoto, Buckley w swojej najbliższej walce zmierzy się z niepokonanym w zawodowych startach Jordanem Wrightem. Ich walka odbędzie się na gali UFC 255, która zaplanowana jest na dzień 21 listopada.

Buckley ma dopiero 26 lat a jego zawodowy rekord to 11 zwycięstw i 3 porażki. W oktagonie UFC stoczył już dwie walki. W debiucie przegrał z Kevinem Hollandem, a w drugiej walce był autorem powyższego spektakularnego nokautu.

Jego najbliższy rywal – Jordan Wright ma za sobą debiut w oktagonie UFC, w którym wygrał z Isaaciem Villanueavą. 29-letni Amerykanin wszystkie 11 walk w swojej karierze wygrał przed czasem.

Zobacz także:

Dana White o walce “Zombie” vs Ortega: Wygrany dostanie walkę o pas!

Szef UFC Dana White podgrzał atmosferę przed sobotnią galą UFC on ESPN+ 38. Zdaniem sternika największej organizacji MMA na świecie, zwycięzca walki wieczoru sobotniej imprezy otrzyma walkę o pas mistrzowski wagi piórkowej.

Fedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef Bellatora chce do niego doprowadzić!

Czy Fedor Emelianenko stanie do głośnego rewanżu? Szef organizacji Bellator MMA, dla której Rosjanin toczy swoje ostatnie walki, Scott Coker jest mocno zainteresowany zestawieniem “Ostatniego Cara” z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC.

Conor McGregor wraca do gry! Zaakceptował warunki UFC i zawalczy w styczniu!

Na tę wiadomość na pewno długo czekaliście! Conor McGregor wraca do gry! Irlandczyk zaproponował warunki UFC i już w styczniu ma powrócić do startów. Czeka go głośny rewanż!