MMA PLMarcin NajmanAutor książki i dziennikarz o sytuacji z Słowikiem: Przekroczył granicę przyzwoitości!

Autor książki i dziennikarz o sytuacji z Słowikiem: Przekroczył granicę przyzwoitości!

Nie milkną głosy po pierwszej konferencji MMA VIP 4. Marcin Najman ma spore kłopoty, bowiem Kielce i Pruszków zrezygnowało. Tym razem ogłoszenie Andrzeja Zielińskiego, ps. ”Słowika” jako bossa skomentował dziennikarz oraz autor książki.

Najman

W walce wieczoru swój następny pojedynek stoczy Marcin Najman. ”El Testosteron” zmierzy się z debiutującym Mirosławem ”Miśkiem z Nadarzyna” Dąbrowskim.

Wcześniej w klatce zobaczymy starcie Andrzej ”Żuroma” Żuromskiego z Tomaszem Chicem.

Łukasz Cegliński: Moje zdanie jest jednoznacznie negatywne!

Łukasz Cegliński dziennikarz oraz autor książki ” Pruszków Mistrz! Szalony basket przełomu wieków” w rozmowie z serwisem zpruszkowa.pl skomentował zamieszanie po konferencji MMA VIP 4.

Moje zdanie jest jednoznacznie negatywne. Marcin Najman swoje najnowsze pomysły biznesowe postanowił promować przez gangstera, który za różne przestępstwa spędził wiele lat w więzieniu. Najman przekroczył granicę przyzwoitości, ale piętnując takie działania trzeba przyznać – cel osiągnął. Nie słyszałem wcześniej o tej jego federacji, teraz nazwę znam.

Zobacz także:

Mirosław Okniński nawołuje do walki Kołecki-Soldić: Będzie leżał, będzie bity, będzie płakał! Co wy na to?

Mirosław Okniński na swoim facebooku napisał, że jego podopieczny Szymon Kołecki (10-1) jest zainteresowany walką z podwójnym mistrzem KSW – Roberto Soldiciem (20-3). Następnie uznany trener widzi zwycięzcę w starciu z aktualnym mistrzem wagi półciężkiej.

MMA VIP 4 w Pruszkowie? Prezydent odpowiada: Zdecydowanie nie!

Zmian może być naprawdę dużo przed galą MMA VIP 4, która planowana jest na dwudziestego piątego lutego. Marcin Najman w mediach społecznościowych zasugerował, że nową lokalizacją może być Pruszków. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Prezydenta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis