MMA PLBellatorAustin Vanderford znany jako mąż Paige VanZant zawalczy z Gegardem Mousasim o pas Bellatora

Austin Vanderford znany jako mąż Paige VanZant zawalczy z Gegardem Mousasim o pas Bellatora

Austin Vanderford znany w środowisku mieszanych sztuk walki jako mąż Paige VanZant już niedługo zawalczy o pas mistrzowski Bellatora!

Austin Vanderford

Niepokonany w zawodowym MMA i posiadający rekord 5-0 w samym Bellatorze, Vanderford zna już datę, kiedy skrzyżuje rękawice z aktualnym mistrzem wagi średniej.

Austin Vanderford znany jako mąż Paige VanZant zawalczy z Gegardem Mousasim o pas Bellatora

Vanderford zmierzy się z Gegardem Mousasim w walce wieczoru gali Bellator, która 25 lutego odbędzie się w 3Arenie w Dublinie. Starcie to zostało już potwierdzone przez portal MMAjunkie.com.

Vanderford to 31-latek, który status kontendera zdobył wygrywając z Fabianem Edwardsem decyzją sędziów na gali Bellator 259. Była to piąta wygrana Amerykanina z rzędu.

Jego rywal – Gegard Mousasi ma za sobą już jedną obronę mistrzowskiego pasa wagi średniej. W sierpniu na Bellator 264 zdominował on Johna Saltera i pokonał go w trzeciej rundzie przez TKO. Mousasi wygrał 11 z 12 walk od lutego 2016 roku.

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis