Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWAskham zamierza odesłać Khalidova na emeryturę: Dla mnie nie jest żadną legendą!

Askham zamierza odesłać Khalidova na emeryturę: Dla mnie nie jest żadną legendą!

Wczoraj największa organizacja w naszym kraju ogłosiła main event hitowej gali XTB KSW Kolosseum 2, która odbędzie się już trzeciego czerwca. Zdecydowano, że na PGE Narodowym zobaczymy trylogię pomiędzy Mamedem Khalidovem (36-8-2), a Scottem Askhamem (19-5). Brytyjczyk podkręca atmosferę po ogłoszeniu ich trzeciego starcia. Były zawodnik UFC zapewnia, że jego zdaniem Khalidov nie jest żadną legendą.

Khalidov

W tak zwanym co-main evencie dojdzie do hitowej walki o pas kategorii lekkiej. Salahdine Parnasse (17-1) stanie przed szansą zdobycia oficjalnego drugiego tytułu. Francuz zmierzy się z mistrzem wagi lekkiej – Marianem Ziółkowskim (25-8-1).

To nie koniec, bowiem w wadze ciężkiej możemy spodziewać się fajerwerków. Mariusz Pudzianowski (17-8) skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką (2-0). Ponadto zapowiedziano start uznanych kick-boxerów – Arkadiusz Wrzoska oraz Radosława Paczuskiego.

Askham podkręca atmosferę!

Scott Askham (19-5) wraca do KSW po paru latach przerwy. Brytyjczyk zmagał się z kontuzjami, ale jest już gotowy, aby stoczyć duży pojedynek w Polsce. Askham zapewnił, że Mamed Khalidov nie jest żadną legendą. Ponadto były zawodnik UFC uważa, że to jest czas, aby Khalidov przeszedł na sportową emeryturę.

Dla mnie Mamed Khalidov to Mamed Khalidov. Dla mnie nie jest żadną legendą. Mamed, już czas na fajkę i kapcie, powodzenia w przyszłości.

Zapowiedź nadchodzącego starcia zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

FAME 18: Amadeusz Ferrari trenuje w… American Top Team: Dużo ludzi tutaj z UFC również trenuje! Widzieliście?

Jeden z bohaterów majowej gali FAME MMA 18 – Amadeusz “Ferrari” Roślik ostatnio zmienił klub, w którym się przygotowuje. Ferrari opuścił szeregi gymu Mirosława Oknińskiego i przeniósł się do… Stanów Zjednoczonych, gdzie trenuje w… American Top Team!

Kto był potencjalnym rywalem dla Mameda na KSW Colosseum 2? Martin Lewandowski zdradza trzy nazwiska!

Stało się! Walką wieczoru gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym będzie zamknięcie trylogii między Mamedem Khalidovem a Scottem Askhamem. Pojedynek ten został wczoraj oficjalnie potwierdzony, ale my znamy odpowiedź na pytanie – kto był potencjalnym rywalem Mameda na tę imprezę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis