MMA PLKSWAskham odpowiada Narkunowi: Jesteś imbecylem!

Askham odpowiada Narkunowi: Jesteś imbecylem!

Askham odpowiada Narkunowi na wczorajsze zaczepki w mediach społecznościowych! Brytyjczyk odniósł się do oskarżeń “Żyrafy” jakoby to niby miał uciekać od pojedynku z nim.

Askham odpowiada Narkunowi: Jesteś imbecylem!
Foto: KSW

Sprawa poszła jednak dużo dalej! Scott Askham zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym nazywa Tomasza Narkuna “imbecylem”.

Askham odpowiada Narkunowi

Zaczepka zaczęła się od skomentowania przez Narkuna działań mistrza wagi średniej KSW, który rzekomo ma uciekać od walk. Według ‘Żyrafy”, Askham najpierw odrzucił walkę z nim, a teraz ucieka od rewanżu z Mamedem Khalidovem. Przypominamy, ze pierwsze starcie między Brytyjczykiem a Mamedem zakończyło się decyzją sędziów na korzyść Askhama.

Oto, co pisał wczoraj Narkun:

“Najpierw wyzywasz mnie na pojedynek chcąc mojego pasa, później chcesz turnieju pomiędzy mną, Tobą, Mamedem i kimś jeszcze. Teraz uważasz, że Mamed nie zasługuje na walkę z tobą… Dość twoich gier, wyjdź do walki jak prawdziwy mistrz i nie uciekaj jak cipa 🖕🖕🖕 Czekam ma ciebie!!! “

Teraz doczekaliśmy się odpowiedzi Scotta Askhama. Brytyjczyk na Facebooku dosadnie odpowiedział Narkunowi na jego wczorajszy komentarz:

“Czy ja kiedykolwiek próbowałem uciekać? Wyzwałem Ciebie do walki, tak powiedxiałem o turnieju, ale ja z Tobą w pierwszej walce! Odmówiłem Mamedowi, bo chce pojedynku z Tobą. Jednak to prawda co mówią o Tobie – jesteś imbecylem!”

🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿When have I ever tried to run? I called you out, I said tournament (vs you first) and now said no to mamed…

Opublikowany przez Scott Askham Czwartek, 23 kwietnia 2020

Narkun vs. Askham – czy do tego dojdzie?

Potencjalne starcie Tomasza Narkuna ze Scottem Askhamem byłoby walką między dwoma mistrzami KSW. Polak jest posiadaczem pasa wagi półciężkiej, a Brytyjczyk dzierży tytuł w dywizji średniej. Dodatkowo, smaczku temu pojedynkowi dodaje fakt, że obaj w swoich ostatnich walkach wychodzi zwycięsko z konfrontacji z Mamedem Khalidovem.

Czy zatem Federacja KSW będzie dążyła do tego, by doprowadzić do starcia dwóch swoich mistrzów?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis