MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka został zapytany o walkę z Don Kasjo! Te słowa mogą was zaskoczyć!

Artur Szpilka został zapytany o walkę z Don Kasjo! Te słowa mogą was zaskoczyć!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem sport.pl został zapytany o potencjalny pojedynek z Kasjuszem Życińskim. ”Szpila” gwarantuje, że nie zarzeka się, ale wolałby, aby do takich starć nie dochodziło.

W ostatnim czasie mówi się dużo o debiucie wojownika z Wieliczki w mieszanych sztukach walki. Szpilka chciałby, aby jego przeciwnik był również bokserem. Pojawiły się plotki o potencjalnym rewanżu z Tomaszem Adamkiem.

Potwierdzam. Coś tam się dzieje. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej zobaczycie mnie w klatce niż w ringu.

Szpilka: Po prostu nie chciałbym, mówiłem Ci jestem sportowcem!

Artur Szpilka w rozmowie z portalem sport.pl został zapytany o potencjalną walkę z ”Don Kasjo” w FAME MMA. ”Szpila” wolałby uniknąć takich pojedynków. Artur nie wyklucza pojedynków w MMA, ale cały czas jego główne cele są w boksie.

Nie, to nie chodzi, że obraza. Ciężko powiedzieć. Po prostu nie chciałbym, mówiłem Ci jestem sportowcem, chciałbym walczyć ze sportowcem. Na podobnej płaszczyźnie umiejętności, a nie, że ja wyjdę do zapaśnika – a ten mnie wykręci jak dzieciaka. A tamci niech sobie robią co chcą, ja się nie zarzekam, ale nie chciałbym.

Kasjusz Życiński jeszcze w tym roku wróci do klatki FAME MMA. Będzie to dwunasta edycja, która najprawdopodobniej odbędzie się już w listopadzie. ”Don Kasjo” zdradził, że będzie bił się z kolejnym zawodowcem.    

Zobacz także:

Zawodnik MMA Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych! Co wy na to?

Zawodnik MMA (nie wiemy czy już były, czy ciągle aktualny) Tomasz O. znany z występów dla największej organizacji MMA w kraju – Tomasz O. z zarzutem w sprawie oszustw podatkowych. O sprawie opinię publiczną poinformowało Radio Zet.

Wardęga poznał rywala na FAME 11! Jest już kompletna rozpiska wydarzenia! Widzieliście?

To już pewne! Sylwester Wardęga poznał rywala na galę FAME 11, która odbędzie się 2 października. Rywalem popularnego youtubera i przywódcy Watahy będzie inny youtuber i influenser, z którym był skonfliktowany.