MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka znów zaskoczył: Wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale…

Artur Szpilka znów zaskoczył: Wiem, że to zabrzmi śmiesznie ale…

Foto: Facebook/ Artur Szpilka

Wielu kibiców martwiło się o stan zdrowia Artura Szpilki, który pod koniec maja zaliczył swoją trzecią porażkę w życiu przez KO. Zawodnik urodzony w Wieliczce uspokaja jednak swoich fanów: „Na szczęście jestem zdrowy”.

Artur Szpilka (24-5) nie był widziany w ringu od maja, kiedy przegrał przez nokaut z Łukaszem Różańskim. Była to piąta porażka Polaka w życiu, a trzecia przez KO. 32-latek wrócił niedawno do treningów, co może świadczyć o tym, że nie zamierza tak łatwo składać broni. Sam w wielu wypowiedziach wspomina o prawdopodobnym rewanżu z Różańskim, jednak do takiego pojedynku daleka droga.

„Na szczęście jestem zdrowy”

„Szpila”- w wywiadzie udzielonym kanałowi ringpolska – opowiedział o swoim aktualnym stanie zdrowia.

Na całe szczęście jestem zdrowy. Nie mam jakichś urazów głowy, że się jąkam. Zastanawiam się, gdzie są granice tego wszystkiego. Wiem, że to śmiesznie zabrzmi, ale ja nie przyjmuję dużo ciosów – zakończył pięściarz.

Zobacz także:

Emilia Czerwińska zmierzy się z Weroniką Eszer na KSW 63!

Kilka tygodni temu KSW ogłosiło podpisanie kontraktu z utytułowaną kickbokserką, Emilią Czerwińską (0-0). Na gali KSW 63 zielonogórzanka zadebiutuje w zawodowym MMA, a jej rywalką będzie zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski i Europy w amatorskim MMA, Weronika Eszer (0-0). Starcie pań odbędzie się 4 września w limicie kategorii muszej.

Michał Materla poznał rywala na EFM Show 2! Będzie to rewanż z rywalem, który stoczył ponad 40 walk!

To już oficjalna wiadomość! Michał Materla poznał rywala na galę EFM Show 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii w Bułgarii. Rywal “Magica” to zaprawiony w bojach Francuz, z którym Polak zmierzy się drugi raz w karierze.

FEN 36: Piwowarski podejmie Szewczyka na szczecińskiej ziemi

Michał Piwowarski (5-2, 1 KO, 4 SUB) podejmie Bartosza Szewczyka (2-0, 1 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 36. Wydarzenie odbędzie się 16 października w szczecińskiej Netto Arenie.