MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zdradził nazwisko rywala na debiut w KSW: Nie będzie to debiutant, tak jak ja!

Artur Szpilka zdradził nazwisko rywala na debiut w KSW: Nie będzie to debiutant, tak jak ja!

Popularny polski pięściarz Artur Szpilka był gościem programu Koloseum w Polsat Sport, gdzie zdradził nazwisko swojego rywala na debiut w klatce KSW. “Szpila” bowiem swój najbliższy pojedynek stoczy w nowej dla siebie formule walki.

Artur Szpilka

Szpilka tymczasowo rzuca boks i przenosi się do mieszanych sztuk walki. Swoje umiejętności w tej formule zaprezentuje fanom w jednej z najbliższych gal polskiego giganta.

Pięściarz nie ukrywa, że jest mocno “podjarany” nowymi sportowymi motywacjami.

Artur Szpilka zdradził nazwisko rywala na debiut w KSW

“Przede wszystkim jest nowa motywacja. Można powiedzieć, że w boksie widziałem już wszystko, a teraz chciałbym zobaczyć od nowa, jak to będzie wszystko wyglądać w nowej formule. I na razie odpukać to dobrze wygląda. Oby nie było kontuzji. Z Martinem ustalaliśmy w kontrakcie, że ja cały czas mam wolną rękę, jeśli chodzi o boks, jeżeli znowu poczuję głód, to wracam. To nie jest jednak tak, że mam zaplanowaną walkę w MMA i pójdę nagle do boksu, to tak nie działa. Jeżeli jednak nie będę miał swojej walki, to mogę wrócić do boksu. Skupiam się teraz na MMA. […] Wiadomo, początki są ciężkie, jak wszędzie, ale daje mi to sporo radości.”

Szpilka zdradził też najbardziej prawdopodobnego rywala na swój debiut w klatce KSW:

“Nie będę tego ukrywał, bo to było już ogłoszone, bo sam Martin już ogłosił, że mój debiut to będzie prawdopodobnie rewanż z Sergieiem Radczenko, więc super sprawa. On jest przede wszystkim stricte bokserem, a do tego ma dwie walki w MMA. Jedną wygrał, jedną przegrał. Nie będzie to debiutant tak jak ja, tylko ten stres debiutu ma już za sobą.”

Całą rozmowa z Arturem Szpilką w programie Koloseum do sprawdzenia TUTAJ -> Artur Szpilka: Mam cały czas wolną rękę, jeśli chodzi o boks

Zobacz także:

FAME MMA 14: Doszło do bijatyki pomiędzy Murańskim i Kwiecińskim! Program został przerwany Widzieliście?

Michał ”Boxdel” Baron postanowił, że po raz pierwszy program ”face to face” zostanie przerwany. Alan Kwieciński po raz drugi nie wytrzymał i rzucił się z rękoma na Mateusza Murańskiego. Sytuacja wydawała się naprawdę poważna.

Ferrari kłamał widzów z historią o maczetach?! Kwieciński: To jest zwykły farmazoniarz!

Podczas dzisiejszego ”face to face” został poruszony temat Amadeusza Roślika. Alan Kwieciński w pewnym momencie zapewniał, że historia z maczetami nie jest prawdziwa. Na linii pojawiła się również dziewczyna, która ma znać całą sytuację.

Kursy Superbet na galę WOTORE 5

Już w piątek 29 kwietnia odbędzie się kolejna gala walk na gołe pięści. Nasz partner, firma bukmacherska Superbet, przygotował ofertę kursów na to wydarzenie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis