MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zdradza szczegóły z nadchodzącej walki na High League 4. Rywalem będzie Polak!

Artur Szpilka zdradza szczegóły z nadchodzącej walki na High League 4. Rywalem będzie Polak!

Wczoraj polskie media obiegła informacja o tym, że Artur Szpilka wystąpi na gali High League 4. Debiut zawodowego pięściarza w organizacji freakowej jest jednym z najgłośniej komentowanych wydarzeń ostatnich godzin w polskim środowisku sportów walki.

Artur Szpilka

“Szpila” zadebiutuje w High League już 17 września na czwartej gali tej organizacji. Póki co nie ma nazwiska jego rywala, choć Szpilka już wie z kim się zmierzy i w rozmowie z Super Expressem zdradził kilka szczegółów.

Artur Szpilka zdradza szczegóły z nadchodzącej walki na High League 4

“Szpila”, który ma za sobą udany debiut w walce na zasadach MMA, kiedy to w czerwcu na KSW 71 w Toruniu pokonał przed czasem Sergieia Radczenko, teraz pokaże swoje umiejętności młodszej publice – tej zainteresowanej bardziej freakami.

Ze słów Artura Szpilki, który zdradził kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej walki wynika, że zmierzy się on z Polakiem, a walka nie będzie miała żadnych udziwnień typu “rzymska klatka”:

“Nadal jestem zawodnikiem KSW i niczego bym nie zrobił bez ich wiedzy. Po prostu mój kontrakt jest tak skonstruowany, że mogę korzystać z niektórych okazji. A taką okazją będzie walka na High League. Ale od razu zaznaczam, że to będzie sportowa walka na normalnych zasadach, bez klatek rzymskich i tym podobnych. Rywala już znam, ale nie mogę zdradzić. Mogę tylko powiedzieć, że to Polak. O resztę pytajcie federację.”

Jak myślicie, kto będzie rywalem Szpilki na High League 4?

Zobacz także:

Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu UFC! Walka z Gaethje się oddaliła?

Niestety, ale Mateusz Gamrot spadł w oficjalnym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” co prawda wciąż jednak znajduje się w czołowej dziesiątce dywizji do 70 kilogramów, ale walka z Justinem Gaethje się nieco oddaliła.

Norman Parke otwarty na starcie z Tyburskim: Może ta duża kobieta! Co wy na to?

Norman Parke ma za sobą pojedynek w kolejnej freakowej organizacji. ”Stormin” wskazał swoich potencjalnych przeciwników. Były tymczasowy mistrz KSW wyraził chęć pojedynku z Pawłem Tyburskim. Niewykluczone, że w przyszłości do takiego starcia dojdzie w organizacji PRIME SHOW MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis