MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zadebiutuje w MMA? W sieci zaskakujące zdjęcie!

Artur Szpilka zadebiutuje w MMA? W sieci zaskakujące zdjęcie!

Foto: Artur Szpilka facebook

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) już niebawem stoczy swój następny pojedynek bokserski. Niewykluczone, że popularnego ”Szpile” w 2021 roku zobaczymy w nowej formułę. Czyżby debiut w MMA na gali KSW? Szpilka spotkał się z jednym z właścicieli KSW.

Wojownik z Wieliczki ostatni pojedynek stoczył w marcu tego roku. Nie był to dobry występ Artura. 31-latek leżał na deskach i musiał przetrwać kryzysy w starciu z niebezpiecznym Sergey’em Radczenko. Po dziesięciu rundach sędziowie wskazali niejednogłośnie na stronę Artura. Trzeba dodać, że ta decyzja była mocno dyskusyjna.

Szpilka spotykał się z Martinem Lewandowskim!

O debiucie Artura Szpilki w MMA mówi się od dawna. 31-latek spotkał się z Martinem Lewandowskim jednym z właścicieli KSW. Niewykluczone, że ”Szpila” w 2021 roku zdecyduje się na walkę w nowej dla niego formule.

To i owo na bojowo 🍔🍔🍔 KSW

Posted by Artur Szpilka on Saturday, December 12, 2020

To nie koniec, bo poza KSW zainteresowanie Arturem jest również po stronie FAME MMA. Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, że dostał propozycję z freakowej organizacji.

Są też propozycje z różnych innych organizacji. Także mam w czym wybierać. Czasy mamy jakie mamy, zobaczymy (…) Coś tam jest na rzeczy (śmiech), ale nie wiem nawet z kim. Coś tam jest na rzeczy, ale to nie chodzi o to. Na razie jest potencjalna walka z Łukaszem Różańskim i uważam, że ta walka w polskim boksie może przynieść naprawdę fajne emocje.      

Zobacz także:

Tak Joshua obronił tytuł! Ma szansę z Tysonem Furym?

Anthony Joshua w sobotę w Londynie obronił pasy. Brytyjczyk znokautował Kubrata Puleva, który postawił twarde warunki

Szpilka dostał propozycję z FAME MMA! Będzie debiut w MMA?

Niewykluczone, że ”Szpila” w 2021 roku spróbuje swoich sił w nowej dla siebie formule. Wojownik z Wieliczki zdradził, że dostał propozycję z FAME MMA