MMA PLBoksArtur Szpilka zabrał głos po opluciu hejtera. Wyjaśnienia boksera!

Artur Szpilka zabrał głos po opluciu hejtera. Wyjaśnienia boksera!

Mamy pierwsze słowa Artura Szpilki (24-4, 16 KO) po kontrowersyjnym zajściu, do którego doszło na piątkowej gali Tymex Boxing Night 12. Wojownik z Wieliczki nie wytrzymał i opluł chłopaka, który prowadził konto na twitterze pod nazwą ”Ajtuj Szminka”.

Artur Szpilka w ostatnim czasie ma ciężki okres! ”Szpila” nie tak dawno przeszedł operację, ale zmaga się z nowym urazem, którego doznał podczas treningu z Janem Błachowiczem. Przypomnijmy, że nasz reprezentant chciał wrócić na ring pod koniec tego roku. Byłby to natychmiastowy rewanż z Sergey’em Radczenką (7-6, 2 KO).

Artur Szpilka: Gdyby to był większy chłop, to tak bym tego nie zostawił!

Artur Szpilka musiał opuścić halę po zajściu na gali w Pionkach! ”Szpila” nie wytrzymał, gdy wszedł w dyskusję ze swoim internetowym hejterem. Artur był wściekły, kiedy w odpowiedzi usłyszał ”jest wolność słowa”. O kulisy zamieszania Szpilka został został zapytany przez portal ringpolska.pl.

Chciałem iść i porozmawiać. Podszedłem, było wokół dużo osób, i zapytałem “czemu obrażasz moją rodzinę, mnie, jakimiś wyzwiskami”. A on odpowiedział “bo mamy wolność słowa”. Wtedy nie wytrzymałem i go oplułem (..) Gdyby to był większy chłop, to tak bym tego nie zostawił. Za te wszystkie słowa, które wypowiedział w stronę moją i mojej rodziny. Wyglądał na chorutkiego, na ogryzek, więc mu nic nie zrobiłem, tylko go oplułem. Bez przesady (..) Czemu mam żałować? Gdyby obrażali ciebie i twoją rodzinę, czego byś żałował? Żałuję, że internet ma takie, a nie inne możliwości. Wszyscy teraz mądrzy. Też jestem człowiekiem i też mam uczucia. Niech każdy będzie odpowiedzialny za swoje czyny.

Do ostatniej walki Artura Szpilki doszło w marcu tego roku. ”Szpila” postanowił wrócić po latach do kategorii cruiser. Miał być dobry test w postaci twardego Sergeya Radczenki i też tak było! Ukrainiec ponownie zaskoczył na polskiej ziemi tym razem na deski rzucając Szpilkę. Sędziowie nie byli zgodni, ale ostatecznie zwycięstwo na punkty powędrowała na konto Artura Szpilki.

Zobacz także:

Co oglądać w ten weekend?

Będzie się działo sporo. W najbliższych dniach czekają nas bowiem gale KSW, UFC i ACA.

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka jest obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.