MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zabiera głos po walce narzeczonej! Był przekonany, że wygrała!

Artur Szpilka zabiera głos po walce narzeczonej! Był przekonany, że wygrała!

Za nami kolejna gala Fame MMA, na której oglądaliśmy dwa pojedynki kobiet. Panie jak zwykle dostarczyły kibicom wielu emocji.

W ostatnim czasie to narzeczona Artura Szpilki jest aktywniejsza od pięściarza, jeśli chodzi o starty sportowe. Na wczorajszej gali, Kamila Wybrańczyk stoczyła swój trzeci pojedynek w organizacji Fame MMA. “Kamiszka” musiała uznać wyższość Anny Andrzejewskiej, na którą jednomyślnie wskazali sędziowie.

Od początku tego starcia, aktywniejsza była Wybrańczyk. Narzeczona “Szpili” prezentowała dobrą pracę na nogach i balans ciałem, jednak brakowało w jej grze konkretów, które mogłyby zagrozić Andrzejewskiej. Druga i trzecia odsłona to dominacja kulturystki, która regularnie trafiała “Kamiszkę” ciosami. Wydaje się, że Anna zwyczajnie nie leżała Kamili, która ze względu na przewagę warunków fizycznych rywalki, musiała toczyć walkę w stójce, która nie jest jej najmocniejsza stroną.

Ostatecznie sędziowie tego pojedynku punktowali 30-27, 29-28, 29-28 dla zwycięskiej Anny Andrzejewskiej. Kamila Wybrańczyk wydawała się mocno zaskoczona taką decyzją, czemu dała upust między innymi w wywiadzie po walce. Podobnego zdania jest jej narzeczony Artur Szpilka, który w takich słowach skomentował werdykt:

Dla mnie nie ale ja się nie znam na MMA i to jest moja Misiunia

Była to odpowiedź na tweeta Łukasza Jurkowskiego, który widział w tym starciu wygraną Anny Andrzejewskiej.

Kama przegrała (słusznie 29-28) czekam jeszcze na Radzika i Zombiaka, choć chyba nałoży się z początkiem UFC

A czy wy zgadzacie się z werdyktem? Z kim zestawilibyście teraz Kamilę?

Zobacz także:

Mateusz Murański po walce ojca na FAME MMA 12: Był do zrobienia, szkoda że sędzia przerwał! [WIDEO]

Jacek Murański przegrał pojedynek z Arkadiuszem Tańculą przez dyskwalifikację w 4 rundzie. Poza Jackiem, niezadowolony z werdyktu jest również Mateusz – który uważa, że ta walka powinna być dokończona. „Był do zrobienia. Szkoda, że sędzia przerwał” – skwitował młodszy Muran.

Patryk Karczmarczyk o zachowaniu Wrzoska z kibicem: Bardzo dobrze zrobił!

Patryk Kaczmarczyk (7-1) na twitterze postanowił skomentować zachowanie Marcina Wrzoska, który był bardzo zły po werdykcie na FAME MMA 12. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał z Kasjuszem Życińskim.