MMA PLBoksArtur Szpilka wystąpi na gali Marcina Najmana na Stadionie Narodowym!

Artur Szpilka wystąpi na gali Marcina Najmana na Stadionie Narodowym!

Foto: facebook.com/szpilka.artur1989/

Artur Szpilka na razie nie zadebiutuje w MMA i skupia się na boksie. Zawodnik potwierdził, że wystąpi 25 maja na Stadionie Narodowym na gali  BOXING NIGHT 14 “NARODOWA GALA BOKSU”. Organizatorem gali jest ND Promotions należąca do Marcina Najmana. Przeciwnik “Szpili” zostanie podany w najbliższych dniach.

Mój powrót 25 maj PGE narodowy 💣💣💣Przeciwnik będzie podany na dniach 🤛

Opublikowany przez Artur Szpilka Czwartek, 1 marca 2018

Na gali wystąpi sam organizator, Marcin Najman. Jego rywalem w pojedynku bokserskim ma być Artur Binkowski. Na gali nie zabraknie również pojedynków MMA. Potwierdzony jest udział Piotra Hallmana (18-6). Wszystko wskazuje na to, że jego rywalem będzie Marian Ziółkowski (18-5-1, 1 N/C).

Poza tym na gali tej wystąpić ma również Rafał Jackiewicz (0-1).  Znany głównie z kariery bokserskiej, jednak walczył również na KSW 28, gdzie przegrał przez TKO w 3. rundzie z Marcinem Parchetą (1-1). Zawodnik ma zamiar zakończyć karierę tocząc 3 pojedynki na gali w różnych formułach: boks, kickboxing i MMA.

KILKA CHWIL PO WRZUCENIU PIERWSZEGO ZDJECIA-Marcin Najman,Jarosław Dąbrowski i mistrzunio.Tak wiem wiele osób powie…

Opublikowany przez Rafał Jackiewicz Niedziela, 8 października 2017

Poza tym na gali wystąpią m.in Arkadiusz WrzosekEwa Piątkowska czy Izu Ugonoh. Gwiazdą walki wieczoru ma być natomiast Mariusz Wach.