MMA PLBoksArtur Szpilka wygląda FENOMENALNIE! “Moja następna walka na pewno w wadze cruiser”

Artur Szpilka wygląda FENOMENALNIE! “Moja następna walka na pewno w wadze cruiser”

Foto: Mirror
Foto: Mirror

Jeden z najpopularniejszych polskich pięściarzy, Artur Szpilka pochwalił się kibicom fenomenalną formą, którą przygotowuje do swojej kolejnej walki. Przy okazji, “Szpila” zdradził wstępną datę swojego kolejnego pojedynku.

Szpilka na poważnie wziął się za zbijanie wagi i swój kolejny występ odbędzie w limicie wagi cruiser (junior ciężkiej), której limit wynosi 200 funtów (90,70 kg):

“Dzień dobry bardzo 📍👊🏻myśle ze moja następna walka luty,marzec już na pewno w kategorii CW Ciężko zasuwam,trzymam michę i jest naprawdę dobrze”

Dzień dobry bardzo 📍👊🏻myśle ze moja następna walka luty,marzec już na pewno w kategorii CW Ciężko zasuwam,trzymam michę i jest naprawdę dobrze 🦍📍🇵🇱👊🏻

Opublikowany przez Artura Szpilkę Niedziela, 17 listopada 2019

Artur Szpilka swoją ostatnią walkę stoczył 26 października, gdzie na gali w Sosnowcu bardzo szybko znokautował Fabio Tuiacha. Wcześniej, w lipcu tego roku “Szpila” musiał uznać wyższość Derecka Chiosry, z którym przegrał przez nokaut w drugiej rundzie.

Co sądzicie o aktualnej formie Artura Szpilki? Będzie kolejna próba wejścia do światowej czołówki swojej kategorii wagowej?