MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka wraca do walk, ale… nie w boksie!

Artur Szpilka wraca do walk, ale… nie w boksie!

Jeden z najpopularniejszych pięściarzy w Polsce Artur Szpilka wraca do walk! Ale nie będą to walki bokserskie, przynajmniej na razie!

Artur Szpilka

“Szpila” udzielił wywiadu Interii, gdzie przekonywał, że jego pierwszą walką po powrocie nie będzie walka bokserska, ale… starcie w MMA! Co ciekawe, jego rywalem ma być inny pięściarz!

Artur Szpilka wraca do walk, ale… nie w boksie!

32-letni Szpilka swoją ostatnią walkę stoczył 30 maja tego roku w Rzeszowie. Tam przegrał w walce wieczoru z Łukaszem Różańskim. Walka ta zakończyła się szybkim nokautem, który wisiał w powietrzu od pierwszego gongu.

Teraz “Szpila” zdecydował się na walki w MMA i pójdzie zgodnie z drogą utartą przez jego narzeczoną – Kamilę Wybrańczyk. Kwestią do ogłoszenia pozostaje jedynie organizacja, rywal i data jego walki w MMA:

“Nigdy nie powiedziałem, że zakończyłem karierę bokserską i pewnie do boksu jeszcze wrócę, ale na razie nie mam głodu, żeby do niego wracać. Jak go złapię to wrócę a jak nie to nie. Moją pierwszą walką po powrocie na 99% nie będzie walka bokserska. To będzie najprawdopodobniej pojedynek w MMA z bokserem.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć -> TUTAJ.

Zobacz także:

Pięściarz kontra włodarz czołowej polskiej organizacji MMA na gali REVOLTA

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Robert Ruchała ocenia szanse Gamrota w walce z Ferreirą na UFC. Jest pewny co do jednego!

Nowa wschodząca gwiazda Federacji KSW Robert Ruchałą ocenia szanse Mateusza Gamrota, który w najbliższej walce zmierzy się z Diego Ferreirą na najbliższej gali UFC w Las Vegas. Starcie Polaka z Brazylijczykiem odbędzie się w sobotę 18 grudnia i może być dla “Gamera” przepustką do czołowej piętnastki wagi lekkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis