MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka przed debiutem narzeczonej na FAME MMA: Zusje zrzuca presję na Kamilę! [WIDEO]

Artur Szpilka przed debiutem narzeczonej na FAME MMA: Zusje zrzuca presję na Kamilę! [WIDEO]

Artur Szpilka pojawił się na drugiej konferencji prasowej promującą FAME MMA 9, która odbędzie się już w sobotę. Nie jest to przypadek, bo przecież swój debiut w klatce zaliczy jego narzeczona Kamila Wybrańczyk!

Podopieczna Bartosza Walczewskiego w pierwszym starciu zmierzy się z Kamilą ”Zusje” Smogulecką. Warto zaznaczyć, że zwyciężczyni tego pojedynku zawalczy o pas freakowej organizacji. Po drugiej stronie jest już Marta Linkiewicz (3-1). Co ciekawe do walki miałoby dojść na jubileuszowej 10-edycji, która odbędzie się siedemnastego kwietnia.

Szpilka: Nigdy nie walczyła, a mimo to wszyscy na nią stawiają!

Artur Szpilka nie kryje, że jest zdenerwowany przed zbliżającym się pojedynkiem swojej narzeczonej. Kamila Wybrańczyk już w najbliższą sobotę zadebiutuje w organizacji FAME MMA. 

Tak szczerze to nie wiem. To jest moja kobieta, wiec ja to inaczej traktuje. Ja trochę to przeżywam/martwię się. Jakbym ja tam wychodził to inaczej, ale chyba okey. Nie wiem czy ta Zusje próbuje na zasadzie całą presję rzucić na Kamilę mówiąc te słowa, które mówi. Mądrze zagrywa, że ona nie trenuje, nie jest zawodowcem. Kamila też nie jest zawodowcem, nigdy nie walczyła, a mimo to wszyscy na nią stawiają i to nie jest za fajne. Ja wiem jak to wygląda, tym bardziej to jest debiut. Myślę, że Kamila zrobi robotę, bo to jest taka menda pozytywna.                 

Cała rozmowa poniżej:

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Pasiut
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Kasjo i Parke twarzą w twarz! Czekacie?

Don Kasjo i Norman Parke twarzą w twarz przed następną galą FAME MMA 10. Do pojedynku “Króla” z byłym zawodnikiem UFC i KSW dojdzie już 17 kwietnia.

Sztabka złota stawką walki na FAME MMA 10! Zaskoczeni?

To prawda! Sztabka złota będzie stawką walki w walce w FAME MMA! Chodzi o pojedynek Don Kasjo z Normanem Parkiem, do którego dojdzie 17 kwietnia na gali FAME MMA 10.